Do góry

JAK ZAREJEASTROWAC WŁASNĄ DZIALALNOŚĆ

Temat zamknięty
Bartek
2
Bartek 2
19.03.2006, 17:23

Witajcie! wiecie może jakie kwity należy wypelnić żeby załozyć firme w Szkocji?Będe wdzięczny za wskazówki!


ps. a może ktoś z was sie troche na tym zna bo zamierzam zalożyć w maju własną działalność w Edim lub Glasgow,


ps2. jesli porzebujecie specjaliste ds. MARKETINGU to równie słuzę pomocą

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis