Do góry

Kiedy najlepiej przylecieć do Edynburga do pracy??

Temat zamknięty
Dominik
41
Dominik 41
09.05.2006, 23:28

W lipcu planuje przyjechać do Edynburga w poszukiwaniu pracy razem z moja dziewczyną, bardzo duzo ryzykuje bo zostawiam dwie prace ale ju mnie męczy pracować praktycznie 24h i to jeszcze za psie pieniądze. Mieszkanie na początku będziemy mieć w centrum Edynburga za free więc na początek to jest chyba bardzo duzo... mam do wszystkich pytanie: czy bardzo trudno jest teraz w poszukiwaniu pracy i czy jest szansa źe w ciągu dwóch miesięcy znajde cokolwiek zeby się chociaz jakoś utrzymać??? i czy nie lepiej by było gdybym przyjechał we wrześniu??? moe po wakacjach było by łatwiej znaleźć jakąś pracę??? Proszę o jakieś pomocne podpowiedzi... dzięki wielkie i pozdrawiam wszystkich... Mini

Profil nieaktywny
weeges
#109.05.2006, 23:31

2 lata temu.....

Dominik
41
Dominik 41
#210.05.2006, 01:00

Czyli ogólnie mówiąc lipa... oby więcej takich optymistycznych pomocnych dłoni :) A tak serio to jest az tak źle??? bo jeszcze nie zapłaciłem za rezerwacje za bilet :)

Adam
2
Adam 2
#310.05.2006, 17:21

My przyjechalismy do Edynburga tydzień temu. Chodzimy po agenecjach i ogólnie informujemy się co i jak z pracą. W kazdym miejscu jest mnóstwo Polaków szukających jakiegoś zaczepienia ,a dla nas nic.  Gdybyśmy mieli w tym momemcie decydować o wyjeżdzie to z pewnością pojechalibyśmy na jakieś wakacje do Turcji za tę kasę którą tu wydamy. Wydaje mi się , że niestety ale Glasowigian ma racje, trzeba było jechac po otwarciu granic. Całe szczęście, że w tym momencie jesteśmy na urlopach wypoczynkowych i mamy do czego wrócić. ::)))) Pozdrawiam

Profil nieaktywny
swatch
#411.05.2006, 09:05

mimisiu, wiec opowiem Ci jak bylo u mnie.  Moze to Cie pocieszy :)

Przyjechalem do Edynburga 3 m-ce temu, znalazlem prace w 2 dni .. to co
chcialem, bez zadnych agencji. Moja kobieta przyjechala miesiac po mnie
i w 2 tygodnie znalazla 4 prace .... bez zadnych problemow i wybrala
sobie jedna najlepiej platna i najblizej domu.
Z mojego punktu widzenia, z praca jest latwo, ale MUSISZ znac jezyk, bo
bez tego to nie warto wogule przyjezdzac.  Jezeli nie znasz
jezyka, to pracy na budowie, albo na zmywaku juz nie znajdziesz, a
znalezc cos lepszego bedzie bardzo trudno, bo zawsze bedzie ktos z
dobrym angielskim i jest koniec :/

Co do Twojego pytania, lipiec i wrzesien oba miesiace sa do dupy moim
zdaniem. W lipcu ludzie juz przyjechali, a we wrzesniu jeszcze siedza
.... 

Dominik
41
Dominik 41
#511.05.2006, 15:30

To we wrześniu sobie odpoczne w Edim troche pozwiedzam a w pażdzierniku zaczne sobie szukać pracy a jak nie znajde to wemigruje do londynu moze tam bedzie lepiej a jak nie bedzie to polece do irlandii i to bedzie ostatni opcja a wtedy mi sie kasa skonczy :) i dopiero bedzie lipa..... Ale mam nadzieje ze nie bedzie takiej opcji jak Napisałem :) bo jestem uparty... :)

Dominik
41
Dominik 41
#611.05.2006, 20:59

Zapomniałem... ma moze ktoś jakieś namiary na drukarnie w Edynburgu????

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#711.05.2006, 22:37

jezeli znasz jezyk naprawde dobrze- to znaczy ze mowisz bez zastanawiania sie nad jakims wyrazem i rozumiesz 95% co do ciebie mowia to znajdziesz prace bez problemu, jezel natomiast jest z anglikiem cienko to serio , lepiej za te piniazki uderzyc do jakiegos innego kraju , albo na wakacje :)

Dominik
41
Dominik 41
#811.05.2006, 22:53

Przypuszczam ze nikt z was na tym forum nie zna angielskiego nawet w 70% a odemnie wymagacie 95%, navy_seal uzyj troche wyobrazni :) tam gdzie pracuje ciązko wydębić urlop na tydzien a co dobiero gzies na wakacje na 2 tygodnie to juz by był zaszczyt. moge przeciez Jechać na wakacje Do Edynburga a nóz moe sie uda znaleźć prace jak nie to moja strata zresztą tak jak pisałem gdzieś w forum... nigdy nigdzie nie byłem bo od 12 lat gram w kościele i przez ten czas nie opuściłem ani jednego weekendu zacząłem od 14-go roku zycia takze srozumcie moje zamiłowanie do tego co robiłem przez prawie połowe mojego zycia... chce sobie to teraz odbić wyszumieć się nawet jeśli nie znam języka perfect to chcę zaryzykowac a jestem na tym forum po to po co kadzy z nas zeby sobie nawzajem pomagać... no i pozdrawiam wszystkich polaków w Edim, a niedługo mam zamiar do was dołączyć :)
Kazdy z nas pragnie coś osiągnąć w zyciu i zmienić z pewnościa na leprze... :)

Dominik
41
Dominik 41
#911.05.2006, 22:58

W polsce jest praca.. nawet sporo. ale czy praca za 900 złotych by was satysfakcjonowała tylko dlatego ze monza przezyc z miesiąca na miesiąc i to czasem z długami??? wydaje mi się ze nie...

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis