super ze wogole cos takiego piszesz. Niestety praca pewnie jest od zaraz a ja dopiero za 1,5 miesiaca bede w UK. A mozesz napisac na [email protected] albo podac swojego maila? Chetnie porozmawiam.
Pozdrawiam.
Witam jest nas akurat 2 z licencjami i jestesmy chetni do podjecia tej pracy napisz od kiedy ewentualnie...... [email protected] Pozdrawiam
potrzebuje 2 kierowcow z licencja na wozki widlowe do pracy w glasgow, atrakcyjne zarobki , praca w duzej firmie (chep uk-oni produkuje niebieskie euro palety) nie pobieram zadnych oplat za zalatwienie pracy!!!!!!!!!! praca jest darmowa i legalna!!!!! zainteresowanych prosze o kontakt 07845645269. pod tym numerem udziele wiecej informacji1