Do góry

Kierowcow Wozkow Widłowych- praca w Glasgow w Chep

Temat zamknięty
Karol
8
Karol 8
01.04.2006, 12:39

potrzebuje 2 kierowcow z licencja na wozki widlowe do pracy w glasgow, atrakcyjne zarobki , praca w duzej firmie (chep uk-oni produkuje niebieskie euro palety) nie pobieram zadnych oplat za zalatwienie pracy!!!!!!!!!! praca jest darmowa i legalna!!!!! zainteresowanych prosze o kontakt 07845645269. pod tym numerem udziele wiecej informacji1

Piotrek
703
Piotrek 703
#101.04.2006, 19:57

super ze wogole cos takiego piszesz. Niestety praca pewnie jest od zaraz a ja dopiero za 1,5 miesiaca bede w UK. A mozesz napisac na [email protected] albo podac swojego maila? Chetnie porozmawiam.
Pozdrawiam.

Karol
8
Karol 8
#202.04.2006, 00:48

moj mail [email protected] pisz smialo!! pozdrawiam

Ralf
162
Ralf 162
#302.04.2006, 07:38

Witam jest nas akurat 2 z licencjami i jestesmy chetni do podjecia tej pracy napisz od kiedy ewentualnie...... [email protected]   Pozdrawiam

Karol
8
Karol 8
#402.04.2006, 09:50

witam!1 sprawa wyglada tak!- to jest moj numer kom. 07845645269 (KAROL), mysle ze pojdzie nam sprawniej i syzbciej jak zadzwonicie. pozdrawiam

Zmija
24
Zmija 24
#503.04.2006, 13:45

mam licencję na wszystkie wózki widłowe, jestem zainteresowany pracą mój telefon,
+ 44 77 16 24 96 01

Piotrek
703
Piotrek 703
#603.04.2006, 15:30

Zmija:  a na licencji co jest napisane? przy wszytskich masz podisane czy tylko przy jednym rodzaju masz podbite? w PL obiles?

Karol
8
Karol 8
#703.04.2006, 16:16

chcialem powiedomic zainteresowanych ze oferta jest juz nieaktualna- etaty sa juz rozdane co nie znaczy ze juz sie tutaj nie pojawie!! gdy znowu bede mial jakas ciekawa oferte mozecie na mnie liczyc zamieszcze ogloszenie na etj stronie! Pozdrawaim 3majcie sie

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis