Do góry

mieszkam teraz w Nowy Yorku, jednak...

Temat zamknięty
Lukasz
4
Lukasz 4
23.11.2005, 00:19

zamierzam przeprowadzic sie do Europy, moze do Szkocji


prosze o jakies rady badz ostrzezenia  heheheh


jak tam wogole jest i takie tam... kazdy ma swoje obawy


serdecznie pozdrawiam


Lukasz

slav
616
slav 616
#125.11.2005, 22:03

Europa jest ok , ja mieszkam w Polsce w Lublinie ale nie polecam tu rozkrecania kariery , dosc ciezko tu i smutno.
Osobiscie mam zamiar stad spadac , moze do UK , ale poczytaj tez posty innych :)

jerzy
28
jerzy 28
#229.11.2005, 13:32

jezeli masz prace w N.Y to trzymaj sie ameryki ,tu w Europie o prace jest bardzo ciezko,ja wyjechalem ze stanow w kwietnie ,ale w maju zamierzam wrocic ,jak chcesz oddam ci moja prace w Szkocji a ty mi dasz swoja .

jerzy
28
jerzy 28
#329.11.2005, 13:33

Pozdrowienia dla trafik od ziomala z lublina

Lukasz
4
Lukasz 4
#430.11.2005, 22:23

jerzy25
przeciez jak masz jakies doswiadczenie i znasz jezyk to chyba nie ma problemu z praca w szkocji
przynajmniej co widze w ogloszeniach w interrnecie (szkockich i angielskich ogloszeniach)
a praca w ameryce jest zawesze, przynajmniej w NY  ;-)
pozdrawiam

alexz
193
alexz 193
#530.11.2005, 22:55

widzisz moim zdaniem duzo zalezy od statusu Twjego pobytu w uk mozesz byc legalnie a w usa.... i stad duzo ludzi wybiera uk..... ciekawe jak sie to potoczy jak zniosa wizy o ile zniosa......

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis