Europa jest ok , ja mieszkam w Polsce w Lublinie ale nie polecam tu rozkrecania kariery , dosc ciezko tu i smutno.
Osobiscie mam zamiar stad spadac , moze do UK , ale poczytaj tez posty innych :)
jezeli masz prace w N.Y to trzymaj sie ameryki ,tu w Europie o prace jest bardzo ciezko,ja wyjechalem ze stanow w kwietnie ,ale w maju zamierzam wrocic ,jak chcesz oddam ci moja prace w Szkocji a ty mi dasz swoja .
jerzy25
przeciez jak masz jakies doswiadczenie i znasz jezyk to chyba nie ma problemu z praca w szkocji
przynajmniej co widze w ogloszeniach w interrnecie (szkockich i angielskich ogloszeniach)
a praca w ameryce jest zawesze, przynajmniej w NY ;-)
pozdrawiam
widzisz moim zdaniem duzo zalezy od statusu Twjego pobytu w uk mozesz byc legalnie a w usa.... i stad duzo ludzi wybiera uk..... ciekawe jak sie to potoczy jak zniosa wizy o ile zniosa......
zamierzam przeprowadzic sie do Europy, moze do Szkocji
prosze o jakies rady badz ostrzezenia heheheh
jak tam wogole jest i takie tam... kazdy ma swoje obawy
serdecznie pozdrawiam
Lukasz