Oczywiście,ze mozesz to zrobic sam.Mój kolega zanim wrócił do Polski poszedł po prostu do Tax Officu.Warunkiem było tylko to,ze musial zagwarantowac ze przez kolejne 3 miesiące nie wróci do UK,nie podejmie tu pracy.po ok.3 tygodniach dostał czek,na adres w Polsce.
wicek o co ci chodzi dokladnie bo troche nie rozumiem przeciez okres rozliczeniowy w szkocji jest od 1 kwietnia do 31 marca nastepnego roku ! Nawet jak zlozysz teraz apiery to nikt tego nie bezie czytal tylko rzuci w kat i beda te papiery czekaly do przyszlego roku
Za 3 tyg. wracam do Polski-czy zacząć starać sie o zwrot podatku jeszcze w Szkocji czy dopiero w Polsce i w jaki sposób?