Do góry

Niedługo wracam do Polski-jak odzyskać podatek?

Temat zamknięty
Artur
33
Artur 33
16.06.2006, 20:28

Za 3 tyg. wracam do Polski-czy zacząć starać sie o zwrot podatku jeszcze w Szkocji czy dopiero w Polsce i w jaki sposób?

zgadnij!:)
3 278
zgadnij!:) 3 278
#116.06.2006, 20:33

sam tego nie zalatwisz udaj sie do biura rachunkowego.wydasz okolo 300-400zl ale chyba warto.

GOSIA
9
GOSIA 9
#216.06.2006, 20:47

Oczywiście,ze mozesz to zrobic sam.Mój kolega zanim wrócił do Polski poszedł po prostu do Tax Officu.Warunkiem było tylko to,ze musial zagwarantowac ze przez kolejne 3 miesiące nie wróci do UK,nie podejmie tu pracy.po ok.3 tygodniach dostał czek,na adres w Polsce.

Rafał
138
Rafał 138
#317.06.2006, 22:31

wicek o co ci chodzi dokladnie bo troche nie rozumiem przeciez okres rozliczeniowy w szkocji jest od 1 kwietnia do 31 marca nastepnego roku ! Nawet jak zlozysz teraz apiery to nikt tego nie bezie czytal tylko rzuci w kat i beda te papiery czekaly do przyszlego roku

Artur
33
Artur 33
#417.06.2006, 23:57

Gizmo a czytales odpowiedz gosi?tutaj mozesz starac sie o wzrot podatku zaraz po skonczeniu pracy.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis