Do góry

p60

Temat zamknięty
szogun
19
szogun 19
05.03.2006, 20:16

pracodawca sam wysyła p60,czy sam mam się o to zgłosić




szogun
19
szogun 19
#105.03.2006, 20:18

i co potem,do revenue?czy coś jeszcze jest potrzebne?

kasiaaaa
759
kasiaaaa 759
#205.03.2006, 20:26

mi sie jeszcze nie zdarzylo, zeby pracodawca nie przyslal mi P60

szogun
19
szogun 19
#305.03.2006, 20:31

ja jeszcze nie dostałem, a do kwietnia już niedługo

poli
3 676
poli 3 676
#406.03.2006, 19:42

P60 dostaje sie _po_ zakonczeniu roku podatkowego - czyli najwczesniej dostaniesz je w Kwietniu.

szogun
19
szogun 19
#507.03.2006, 15:32

dzięki poli za info pozdrawiam

amika
155
amika 155
#607.03.2006, 16:56

I pozniej idzisz z tym P60 do IR, wypelniasz jeszcze jakies papiery i czekasz na zwrot podatku jesli Ci przysluguje :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis