pracodawca sam wysyła p60,czy sam mam się o to zgłosić
i co potem,do revenue?czy coś jeszcze jest potrzebne?
mi sie jeszcze nie zdarzylo, zeby pracodawca nie przyslal mi P60
ja jeszcze nie dostałem, a do kwietnia już niedługo
P60 dostaje sie _po_ zakonczeniu roku podatkowego - czyli najwczesniej dostaniesz je w Kwietniu.
dzięki poli za info pozdrawiam
I pozniej idzisz z tym P60 do IR, wypelniasz jeszcze jakies papiery i czekasz na zwrot podatku jesli Ci przysluguje :)
pracodawca sam wysyła p60,czy sam mam się o to zgłosić