Hej!!! Mam pytanie do was!!! czy ktos z was pracuje na budowie i wie moze ile tam płacą? pozdrawiam!!!
Hej!!! Mam pytanie do was!!! czy ktos z was pracuje na budowie i wie moze ile tam płacą? pozdrawiam!!!