Do góry

Pomocnik na budowie!!!

Temat zamknięty
monka_s
75
monka_s 75
08.06.2006, 22:36

Hej!!! Mam pytanie do was!!! czy ktos z was pracuje na budowie i wie moze ile tam płacą? pozdrawiam!!!

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis