poza tym w zawodzie jak to w zawodzie. uzeranie sie z paniami Basiami, które ciagle "cos kliknelam i sie stalo", przez co trzeba po godzinach wszystko naprawiac, nadgodziny, bo akurat "nie mozemy tak pracowac, to musi byc zrobione na jutro" itp. a tutaj moga mi, za przeproszeniem, naskoczyc. :) ofert w jobcenter jest sporo, tak najlatwiej.
Witam jestem technikiem elektronikiem, studentem 3-ego roku informatyki. Wybieram sie do Edi na poczatku lipca i mam pytanka w zwiazku z tym :
1.czy moge liczyc na jakas prace choc troche zwiazana z moim zawodem?
2.Czy radzicie mi zabrac ze soba CV (i czy jest potrzebne gdy szukam najprostszej jakiejkolwiek pracy)??
3.Jak jest z tymi paszportami bo aktualnie nie mam ale slyszalem ze mozna sie bez niego obejsc?
4.Jesli praca w zawodzie nie wypali jaka znalezc jest najlatwiej (gdzie szukac w knajpach, ogloszenia w gazetach ????) ?
Pozdrawiam i z góry dziekuje