Do góry

Praca dla studenta

Temat zamknięty
marek_ja
8
30.05.2005, 09:33

Witam jestem technikiem elektronikiem, studentem 3-ego roku informatyki. Wybieram sie do Edi na poczatku lipca i mam pytanka w zwiazku z tym :
1.czy moge liczyc na jakas prace choc troche zwiazana z moim zawodem?
2.Czy radzicie mi zabrac ze soba CV (i czy jest potrzebne gdy szukam najprostszej jakiejkolwiek pracy)??
3.Jak jest z tymi paszportami bo aktualnie nie mam ale slyszalem ze mozna sie bez niego obejsc?
4.Jesli praca w zawodzie nie wypali jaka znalezc jest najlatwiej (gdzie szukac w knajpach, ogloszenia w gazetach ????) ?
Pozdrawiam i z góry dziekuje

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#130.05.2005, 15:19

ja sie poddalem, ta sama sytudacja + 3 lata praktyki w komptuerach w polsce. znalazlem sobie nocne strózowanie w jakiejs firmie logistycznej i nie narzekam, biore laptopa i ogladam south parki. :)

Mah
302
Mah 302
#230.05.2005, 15:29

nocne strozowanie, a w dzien szukasz cegos innego? Na prawde spoczales? Dziwne - ale i tak trafie w totka.

mathiozo
3
#330.05.2005, 19:30

Witam. a jak ci sie udalo znalezc tak godna robotke? ja na razie siedze w polsce i przybede pewno z fala studentow w polowie lipca.dlatego szukam dobrego sposobu na prace

loskowa
1 708
loskowa 1 708
#430.05.2005, 19:53

ale wy studenci chcecie znales prace ze tak powiem "w zawodzie" na stale czy tylko na wakacje???

marek_ja
8
#531.05.2005, 18:13

loskowa - dzieki bo sie out of topic zrobil. na wakacje chce pracke. jeszcze raz prosze o pomoc

Miedzik
1
#631.05.2005, 18:38

Ja sie dolaczam do pytania o paszport, no i oczywiscie o prace :)

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#731.05.2005, 18:42

MacHos: spoczalem. od pazdziernika zaczynam dzienne studia i taka praca bedzie jak znalazl. :)

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#831.05.2005, 18:44

poza tym w zawodzie jak to w zawodzie. uzeranie sie z paniami Basiami, które ciagle "cos kliknelam i sie stalo", przez co trzeba po godzinach wszystko naprawiac, nadgodziny, bo akurat "nie mozemy tak pracowac, to musi byc zrobione na jutro" itp. a tutaj moga mi, za przeproszeniem, naskoczyc. :) ofert w jobcenter jest sporo, tak najlatwiej.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis