1. Znalazlem firme z branzy w Yell. Akurat mieli oferte pracy na stronie, wyslalem CV, zaprosili mnie na rozmowe i przyjeli.
2. Rankiem przeszedlem sie po agencjach, w trzeciej trafilem na mila obsluge. Pogadalismy, powiedzialem co mi potrzebne, o 12.oo umowilem sie na ogledziny czegos, o 15.oo dostalem kluczyki.
cd.
3. Majac umowe najmu z agencji od reki zalozylem konto w banku i dostalem nawet Visa Electron.
4. W firmie mi powiedzieli ze musze miec NIN, nie wiedzac co to poszedlem do JobCentre gdzie dali mi tymczasowy (potwierdzenie na papierku bo dyro wymagal) i umowili sie ze mna na interview w sprawie stalego.
coraz wiecej ludzi pisze posty o prace, jak dostac, pomozcie itd. Wynikac to moze z niewiedzy i dlatego licza na czyjas pomoc a tu sie robie nerwowe sytuacje wtedy. Mam pomysl, moze Ci ktorzy juz tam sa napisza jak oni znalezli prace i mieszkanie. To skloni czesc blagajacych do poszukiwan na przykladzie innych. Np.
1. (praca) np. przez agencje(nazwa), sam, znajomi itd...
2. (mieszkanie) j.w.
duzo to wysilku nie kosztuje a uwazam ze pomoze, szczegolnie nazwy, no i podniesie na duchu ze innym sie udalo. Co wy na to? Sam bym cos napisal ale jeszcze mnie tam nie ma;P nmiech ktos da przyklad...