Witam! Pracuje w kraju jako szwaczka w zakładzie odziezowym. Podjełam decyzję aby w marcu 2006 roku wyjechać i dołączyć do grona emigrantów. W Polsce cięko o pracę a i zarobek najnizszy. Mam nadzieję, ze znajdzie się zyczliwa osoba, która ma informację na temat zapotrzebowania na pracę w szwalni. Jezeli mozecie to podczas przeglądania ogłoszeń proszę zwróćcie uwagę czy pojawiają się oferty pracy do szwalni.
Witaj brygziu! Ja też szukam pracy dla mojej żony w szkocji, nawet
kiedyś puściłem hasło na forum- niestety bez odpowiedzi. Jeżeli chcesz
pogadać to mój nr gg5634029. Może razem uda się nam coś wymyśleć.
ArekWis
Bardzo Ci dziękuję za informacje.Sprawdzałam są ogłoszenia do pracy tylko teraz pojawił się problem bo mój angielski jest w stopniu komunikatywnym taze pewnie bedę musiała szukać innej pracy.
pozdrawiam
Witam! Pracuje w kraju jako szwaczka w zakładzie odziezowym. Podjełam decyzję aby w marcu 2006 roku wyjechać i dołączyć do grona emigrantów. W Polsce cięko o pracę a i zarobek najnizszy. Mam nadzieję, ze znajdzie się zyczliwa osoba, która ma informację na temat zapotrzebowania na pracę w szwalni. Jezeli mozecie to podczas przeglądania ogłoszeń proszę zwróćcie uwagę czy pojawiają się oferty pracy do szwalni.