Do góry

Pracu w Edynburgu o Polaka

Temat zamknięty
ilona
10
ilona 10
27.04.2006, 08:13

Chciałm sie doweidzieć jak jest szansa ze znajde prace u Polaka?? Mogłabym pracowac u kogoś w domu np pomoc domowa,czy niańka do dzieci.Może ktos wie cos na ten temat....
  Aha, jeszcze jedno. Mój chłopak tez szuka pracy w Edynburgu, czy trudno jest dostać posade magazyniera w sklepie ??

DanyKochany
2 101
DanyKochany 2 101
#127.04.2006, 08:20

to zalezy od masy czynnikow no i .. szczescia.. na tak postawione pytanie - po prostu moge odpowiedziec : szansa na znalezienie pracy u polaka jest nieiwielka, posade magazyniera jesy bardzo latwo dostac..
:)

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#227.04.2006, 11:26

ylonka ja bym radzil szukac pracy raczej u szkota..

ilona
10
ilona 10
#327.04.2006, 12:35

navy_seal hmm a ciezko jest znależć prace młodym ludziom bez doświadczenia?? nie chodzi mi tutaj o prace w biurze czy inne takei powazne stanowiska ale o prace na wakacje??

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis