sluchaj. znajomy ma uprawnienia na wozek widlowy i bez znajomosci jezyka w ogole znalazl prace! jedyne co musisz zrobic to przetlumaczyc sobie wszelkie uprawnienia i zalatwic jakies listy referencyjne od bylych pracodawcow. oczywiscie po angilesku. mysle ze z 6letnim dosw. bedziesz mial bardzo duze szanse. tylko zbieraj kapuste na przezycie tu jakiegos czasu i gogogo....pozdrowki i powodziska
szewcu
Witam wszystkich. Mam pytanko, powzanie zastanawiam się nad wyjazdem do Szkocji najlepiej na stałe, pracuje obecnie na magazynie jako wózkowy, mam 6 letnie doświadczenie i znam większość systemów oraz nowinek logistycznych, problemem jest język znam go w stopniu komunikatywnym ale nie tak do końca. Jakie mam szanse zeby sie gdzies zalapac do pracy w tym zawodzie? Chodzi mi głównie jakie jest nasycenie firm logistycznych lub produkcyjnych w Szkocji. Wydaje mi sie, chociaz moge nie mieć racji, ze najwięcej polaków wyjechało do Angli i do Irlandji i moze jeszcze jest jakas szansa w Szkocji. Dzieki za pomoc i pozdrawiam