Do góry

Pytanko w sprawie pracy w Szkocji

Temat zamknięty
Kozak
4
Kozak 4
27.06.2006, 20:41

Witam wszystkich. Mam pytanko, powzanie zastanawiam się nad wyjazdem do Szkocji najlepiej na stałe, pracuje obecnie na magazynie jako wózkowy, mam 6 letnie doświadczenie i znam większość systemów oraz nowinek logistycznych, problemem jest język znam go w stopniu komunikatywnym ale nie tak do końca. Jakie mam szanse zeby sie gdzies zalapac do pracy w tym zawodzie? Chodzi mi głównie jakie jest nasycenie firm logistycznych lub produkcyjnych w Szkocji. Wydaje mi sie, chociaz moge nie mieć racji, ze najwięcej polaków wyjechało do Angli i do Irlandji i moze jeszcze jest jakas szansa w Szkocji. Dzieki za pomoc i pozdrawiam

Adam
12
Adam 12
#128.06.2006, 16:34

sluchaj. znajomy ma uprawnienia na wozek widlowy i bez znajomosci jezyka w ogole znalazl prace! jedyne co musisz zrobic to przetlumaczyc sobie wszelkie uprawnienia i zalatwic jakies listy referencyjne od bylych pracodawcow. oczywiscie po angilesku. mysle ze z 6letnim dosw. bedziesz mial bardzo duze szanse. tylko zbieraj kapuste na przezycie tu jakiegos czasu i gogogo....pozdrowki i powodziska

szewcu

Adam
12
Adam 12
#228.06.2006, 16:35

i nie bierz na serio tego co tu pisza ze nie ma roboty. jak masz jakis papier w reku to cos znajdziesz spoko;)

szewcu

Kozak
4
Kozak 4
#328.06.2006, 17:51

Dzieki za info

hazzardzista
80
#429.06.2006, 09:12

koyak daj namiarz to ci podam info o robocie w irlandi potryebuja 40 pracownikow magayznu y papierami na woyek sam aplikuje ale nie mam doswiadcyenia dopieroyrobilem uprawnienia, ale do ciebie na pewno sie odeywa z takim doswiadcyeniem

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis