Do góry

Secondary Education w aplikacji....

Temat zamknięty
dar Jahwe
443
dar Jahwe 443
16.05.2006, 22:40

Wypelniam sobie wlasnie jakas aplikacje. Na "deser" zostawilem sobie tabelke pod dumnym tytulem Secondary Education, jako ze tkwi w niej calkiem wesola kolumna "Subjects / Modules", a tuz kolo niej rownie wesola "Grade / Band". Powiedzcie mi, bo sam z siebie wcale a wcale nie chce w to uwierzyc, czy ONI sobie wyobrazaja, ze wypisze im tu wszystkie przedmioty, jakie tam mialem wraz z ocenami???


Heh, no i aklimatyzujac sie do aktualnych trendow, choc moze nie calkiem lokalnych, powinienem chyba zaczac od religii, czyz nie? :>

Magdalena
37
#117.05.2006, 22:02

Wedlug mnie chodzi o przedmioty, z ktorych zdawales mature i oceny z egzaminow. Ja zawsze pisze tak:
Polish - A levels, grade B (dostalam polska 4)
Geography - A levels, grade A (dostalam polska 5) itp.
moi lokalni znajomi twierdza, ze to jest ok.

dar Jahwe
443
dar Jahwe 443
#218.05.2006, 10:12

Koncepcja calkiem niezla, dzieki. :) Pozostaje sobie tylko jeszcze przypomniec, z czego mnie na tej maturze przetrzepali.... :>

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis