Do góry

stawki w hiltonie

Temat zamknięty
Patryk
2
Patryk 2
16.04.2006, 16:30

dziendoberek interesuja mnie stawki w hotelach hilton chodzi o housekeeping i wszczegolnosci na nocna zmiane za wszelkie informacje z gory dziekuje.

MagicPol
11
#116.04.2006, 16:56

nocne tylko bo dajesz dupy jak za ciebie to moga dac 1 funta za dobe !!! hehehehe

intimagaja
3
#216.04.2006, 18:42

sam dajesz dupy leszczu :) bardzo konstruktywna odpowiedz !!!!!!!!!

Krzysiek
107
Krzysiek 107
#316.04.2006, 19:30

słuchaj pedale jebany! Jak nosisz dresy, nie znasz angola i przyjezdzasz pracowac na czarno i robic zadymy to lepiej sobie odpusc! Bo takich tutaj nie chca!

kogii
2 302
kogii 2 302
#416.04.2006, 19:59

nie ma nocnej zmiany na housekeeping.... a stawki? nie spodziewaj sie wiele wiecej niz NMW :(

Krzysiek
107
Krzysiek 107
#516.04.2006, 20:01

a ja przepraszam za chwile uniesienia...ale inaczej to raczej do pewnego plaszcza osobnikow nie dociera...

kacha08
18
kacha08 18
#616.04.2006, 20:03

lipin:uniosles sie? :)
ale dobrze powiedziane, anyway :)

brylant
1
#703.05.2006, 16:58

patricos79 jesli chodzi ci o stawki w hiltonie w housekeeping to na
poczatek masz minimum - to normalne. inna sprawa z tego co wiem to
teraz maja pelny staf. ale zawsze mozesz probowac. powodzenia

Profil nieaktywny
mariusz
#803.05.2006, 17:05

housekiping  nie zarabia wiecej  jak minimum  !  z regoly nie ma overtim`ow zatem nie jest to zaden rarytas ..roznice polegaja na tym ,ze w niektorych  hotelach ..superviser  jest  upierdliwy  i sie bedzie czepial niemalze wszystkiego  w innych nie !  ..po za superwajzerem  jest jeszcze  consierge !  i tu sie moze dziac roznie !  ale co do kasy  to watpie  aby placili wiecej niz inni ! ...tak juz jest przyjete ..standart  hotelu  nie oznacza  wiekszego standartu plac staff`u !  tu sie mozna bardzo zawiesc ! i jeszcze jedno  praca w housekipingu  z regulu to 6 godz /dziennie  zatem nie jest to pelny  wymiar ..dlaczego?  otoz zasiedlenie apartamentow jest do godz 12  tak jest ogolnie przyjete ! i do tej godz musi byc wszystko na cacy !  czasem ten czas sie przedluza do 14 ..ale to juz roznie w zaleznosci  od managera !
Nie masz co liczyc tez na bonusy i wszelkie inne dodatki .. wszelkie pule extra w przypadkach  gdy one sa !   beda rozdzielane pomiedzy  managera ,recepcje i consierge`ow ... tak to wyglada .

poli
3 676
poli 3 676
#903.05.2006, 21:06

stawki w hiltonie? LOL - oczywiscie ze MINIMALNE ;]

Rafał
138
Rafał 138
#1003.05.2006, 23:02

nie wiem jak w hiltonie ale w sheratonie jako night porter masz 6,20 p/h. Zmiana to 12 godzin od 8pm-8am

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis