housekiping nie zarabia wiecej jak minimum ! z regoly nie ma overtim`ow zatem nie jest to zaden rarytas ..roznice polegaja na tym ,ze w niektorych hotelach ..superviser jest upierdliwy i sie bedzie czepial niemalze wszystkiego w innych nie ! ..po za superwajzerem jest jeszcze consierge ! i tu sie moze dziac roznie ! ale co do kasy to watpie aby placili wiecej niz inni ! ...tak juz jest przyjete ..standart hotelu nie oznacza wiekszego standartu plac staff`u ! tu sie mozna bardzo zawiesc ! i jeszcze jedno praca w housekipingu z regulu to 6 godz /dziennie zatem nie jest to pelny wymiar ..dlaczego? otoz zasiedlenie apartamentow jest do godz 12 tak jest ogolnie przyjete ! i do tej godz musi byc wszystko na cacy ! czasem ten czas sie przedluza do 14 ..ale to juz roznie w zaleznosci od managera !
Nie masz co liczyc tez na bonusy i wszelkie inne dodatki .. wszelkie pule extra w przypadkach gdy one sa ! beda rozdzielane pomiedzy managera ,recepcje i consierge`ow ... tak to wyglada .
dziendoberek interesuja mnie stawki w hotelach hilton chodzi o housekeeping i wszczegolnosci na nocna zmiane za wszelkie informacje z gory dziekuje.