Do góry

wyjazd na dniach... Aberdeen

Temat zamknięty
Marcin
8
Marcin 8
02.05.2006, 10:18

witam,


Wybieram sie do Szkocji jakos w tym lub nastepnym tygodniu dokladnie do Aberdeen jade z Krakowa czy jest ktos chetny na wpolna podroz? Z gory mowie iz obecnie pracy tam jeszcze nie mam, mieszkanie w trakcie realizacji. Jedyne co mam to dobra sasiadke w tym miescie ;)

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#102.05.2006, 11:23

"mieszkanie w trakcie realizacji" hehe... :D

Marcin
8
Marcin 8
#202.05.2006, 11:46

malo ambitne... ale prawdziwe :)
pozdrawiam

Profil nieaktywny
petteroo
#303.05.2006, 17:14

Jedziesz samochodem? Ja i znajomy chcemy sie wybrac dokladnie do Aberdeen w koncowce maja. Wez zostaw jakis kontakt, najlepiej gg bo nie mam nawet jak sie do Ciebie odezwac.

Tomasz
29
Tomasz 29
#406.06.2006, 18:46

ja jade do aberdeen 13 czerwca z kumpelm...lecimy z katowic do Edi i potem busem...

monka_s
75
monka_s 75
#509.06.2006, 10:05

hej Akimie!!! ;-) bardzo fajnie ze wybierasz się do Aberdeen!! ja ze swoim chłopakiem też tam lub do Elgin!! jeszcze się zastanawiamy!!! pisze ze fajnie ze tam się wybierasz bo słyszałam ze to "wymarłe miasto" i chociaż ktoś tam będzie z Rodaków!!! mój chłopak wylatuje 15 czerwca z Gdańska i ja dojadę pod koniec czerwca bo musze jeszcze tu egzaminki zdać!!!                                                       pozdrawiam!!!!!

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis