hej Akimie!!! ;-) bardzo fajnie ze wybierasz się do Aberdeen!! ja ze swoim chłopakiem też tam lub do Elgin!! jeszcze się zastanawiamy!!! pisze ze fajnie ze tam się wybierasz bo słyszałam ze to "wymarłe miasto" i chociaż ktoś tam będzie z Rodaków!!! mój chłopak wylatuje 15 czerwca z Gdańska i ja dojadę pod koniec czerwca bo musze jeszcze tu egzaminki zdać!!! pozdrawiam!!!!!
witam,
Wybieram sie do Szkocji jakos w tym lub nastepnym tygodniu dokladnie do Aberdeen jade z Krakowa czy jest ktos chetny na wpolna podroz? Z gory mowie iz obecnie pracy tam jeszcze nie mam, mieszkanie w trakcie realizacji. Jedyne co mam to dobra sasiadke w tym miescie ;)