Rozwiazanie lopatologiczne - zanim wyslesz - kopiuj, a jak nie doda, to wyloguj sie z serwisu, zaloguj ponownie i sprobuj jeszcze raz... czasami dziala...BTW, popieram rady kolegow w sprawie wyslania maila do administracji - moze i moderator moglby pomoc, ale chyba dosc mala szansa, ze od razu zainteresuje sie mailem w sprawie badz co nie badz, technicznej, umieszczonym w dziale 'turystyka i podroze' :-DNo chyba, ze ktos od razu przycisnie 'zglos do moderacji' ;-)
Witam,
Cos sie chyba zlego dzieje, gdyz nie zawsze dziala dodanie komentarza. Na niektorych topicach jest ok, a na niektorych wyswielta sie komunikat, ze niby komentarz nie moze byc dodany, gdyz okno nie zawieralo tresci... - cos w tym stylu...
napisalem sie kilka dobrych minut i nic nie dodalo...
Pozdrawiam