Do góry

Nie dodaje komentarzy... do moderatora.

Temat zamknięty
Karol
56
Karol 56
21.12.2007, 20:36

Witam,


Cos sie chyba zlego dzieje, gdyz nie zawsze dziala dodanie komentarza. Na niektorych topicach jest ok, a na niektorych wyswielta sie komunikat, ze niby komentarz nie moze byc dodany, gdyz okno nie zawieralo tresci... - cos w tym stylu...
napisalem sie kilka dobrych minut i nic nie dodalo...

Pozdrawiam

Anna
250
Anna 250
#121.12.2007, 20:50

nie jestes sam, nic nie zmienisz, musisz sie z tym  pogodzic

useer
236
useer 236
#221.12.2007, 20:52

Moderator niewiele tu chyba moze? Probowales wysylac maila do administracji?

Anna
250
Anna 250
#321.12.2007, 20:56

IE czesto na to choruje, proponuje liska, z opera nie wiem nie sprawdzalam

windwalker
361
#422.12.2007, 08:22

Rozwiazanie lopatologiczne - zanim wyslesz - kopiuj, a jak nie doda, to wyloguj sie z serwisu, zaloguj ponownie i sprobuj jeszcze raz... czasami dziala...BTW, popieram rady kolegow w sprawie wyslania maila do administracji - moze i moderator moglby pomoc, ale chyba dosc mala szansa, ze od razu zainteresuje sie mailem w sprawie badz co nie badz, technicznej, umieszczonym w dziale 'turystyka i podroze' :-DNo chyba, ze ktos od razu przycisnie 'zglos do moderacji' ;-)

TataJasia
34 810 87
TataJasia 34 810 87
#523.12.2007, 00:56
  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis