Dziewczyny czy któras z was miała okazje starac sie pod nadzorem kliniki i jakie macie doswiadczenia,moze jest nas wiecej,na pewno jakies cenne uwagi i doswiadczenia nam sie przydadza.dzieki
http://www.szkocja.net/forum/messageview.aspx?Id=18573
ten drugi link jest chyba na temat liniki w glasgow ale moze znajdziesz cos dla siebie: http://www.szkocja.net/forum/messageview.aspx?Id=31326&Start=4
Dziewczyny czy któras z was miała okazje starac sie pod nadzorem kliniki i jakie macie doswiadczenia,moze jest nas wiecej,na pewno jakies cenne uwagi i doswiadczenia nam sie przydadza.dzieki