Do góry

Klinika płodności

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
majusia
15.02.2007, 11:03

Dziewczyny czy któras z was miała okazje starac sie pod nadzorem kliniki i jakie macie doswiadczenia,moze jest nas wiecej,na pewno jakies cenne uwagi i doswiadczenia nam sie przydadza.dzieki

lisy
333
lisy 333
#215.02.2007, 12:18

ten drugi link jest chyba na temat liniki w glasgow ale moze znajdziesz cos dla siebie:
http://www.szkocja.net/forum/messageview.aspx?Id=31326&Start=4

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis