Do góry

POSZUKUJĘ POLSKIEGO JAKOKOLWIEK LEKARZA W ABERDEEN

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
kamila1978
19.02.2007, 15:06

poszukuje polskiego jakokolwiek lekarza w aberdeen dla dzieci i doroslych jak kto ma jakies namiary to bardzo prosze podac jak najszybciej....prosze o kontakt pod nr.tel.kom.47999705074..Nazywam sie Teresa..Dziekuje z gory..

Arielka
543
Arielka 543
#119.02.2007, 16:32

Obawiam się ze nie znajdziesz. Jezeli z pewnych powodów nie chcesz albo nie mozesz skorzystać z konsultacji u szkockiego GP to spróbuj zasięgnąć porady telefonicznej u lekarza, który leczył Was w PL. powodzenia

Profil nieaktywny
F1lmowiec
#220.02.2007, 18:01

kamila1979 - dlaczego musi byc polski?

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis