Slyszalem o jednym polskim lekarzu nazywa sie dr.Raczkowski i odradzam zwrocenie sie do niego o pomoc.Zwlaszcza kiedy kobieta jest w ciazy.Mam kolege ktory jest tutaj okolo roku czekal na swoja zone ktora jest w ciazy nie mogla wczesniej przyleciec gdyz byla na podtrzymaniu ciazy w szpitalu bo grozilo jej poronienie.Przyleciala kilka tyg temu.Kiedy udali sie razem do lekaza pan Raczkowski wyrazil glebokie oburzenie tym ze pani ta chce rodzic w Szkocji,jego zdaniem jesli zaszla w ciaze w polsce to tam powinna rodzic bo jak tu nigdy nie pracowala bedzie musiala za wszystko placic na co moj kolega odparl ze zna przypadek pary ktorzy tu przyjechali i nie pracujac po szesciu miesiacach urodzilo im sie dziecko na co madry pan Raczkowski powiedzial ze porod byl odebrany nie legalnie i tamten lekarz powinien znalezc sie w sadzie.Po tym dyskusja nabrala bardziej agresywnego tonu i lekarz wyprosil pare z gabinetu.Wiem ze jest wiecej nieprzyjemnych przypadkow z tym panem doktorem
Droga Adrianno21. Doczytałas się chyba, ze jej maz pracuje tu około roku. Dlatego nalezy sie jej jako kobiecie ciezarnej, zwłaszcza, ze to jest jego dziecko, darmowa opieka lekarska. Czy Twoim zdaniem powinna zostac sama w Polsce? Do porodu i po porodzie borykac sie sama z problemami i obowiazkami? Trochę lekkomyslnie oceniasz innych, a zwłaszcza kobiety. Chyba, ze sama nie jestes kobietą, wtedy w jakis sposób mozna zrozumiec Twój tok myslenia, taki samczy, bezwzgledny. W dodatku nikt sie Ciebie o zdanie nie pytał.
Ja tez szukam polskiego lekarza w aberdeen..prosze o kontakt ...pozdrawiam i powodzenia... prosze jak najszybciej o kontakt zostawiam moj e-mail [email protected]
Witam mam powazne problemy z kregoslupem w odcinku ledzwiowo- piersiowym ,straszny bol w karku , kreci mi sie w glowie ,mam klopoty z jedzeniem potrzebuje namiary na polskiego lekarza w edinburgu poniewaz nie mowie po angielsku ,a potrzebuje skierowanie na przeswietlenie kregoslupa pomozcie