Do góry

szukam polskiego lekarza?

Temat zamknięty
aniaislawek
19
17.02.2007, 12:29

Witam mam powazne problemy z kregoslupem w odcinku ledzwiowo- piersiowym ,straszny bol w karku , kreci mi sie w glowie ,mam klopoty z jedzeniem potrzebuje namiary na polskiego lekarza w edinburgu poniewaz nie mowie po angielsku ,a potrzebuje skierowanie na przeswietlenie kregoslupa pomozcie

Michał
626
Michał 626
#117.02.2007, 12:42

temat pare razy poruszany, wiec poszukaj wsrod wczesniejszych postow...

pablo79
4
#217.02.2007, 13:37

Slyszalem o jednym polskim lekarzu nazywa sie dr.Raczkowski i odradzam zwrocenie sie do niego o pomoc.Zwlaszcza kiedy kobieta jest w ciazy.Mam kolege ktory jest tutaj okolo roku czekal na swoja zone ktora jest w ciazy nie mogla wczesniej przyleciec gdyz byla na podtrzymaniu ciazy w szpitalu bo grozilo jej poronienie.Przyleciala kilka tyg temu.Kiedy udali sie razem do lekaza pan Raczkowski wyrazil glebokie oburzenie tym ze pani ta chce rodzic w Szkocji,jego zdaniem jesli zaszla w ciaze w polsce to tam powinna rodzic bo jak tu nigdy nie pracowala bedzie musiala za wszystko placic na co moj kolega odparl ze zna przypadek pary ktorzy tu przyjechali i nie pracujac po szesciu miesiacach urodzilo im sie dziecko na co madry pan Raczkowski powiedzial ze porod byl odebrany nie legalnie i tamten lekarz powinien znalezc sie w sadzie.Po tym dyskusja nabrala bardziej agresywnego tonu i lekarz wyprosil pare z gabinetu.Wiem ze jest wiecej nieprzyjemnych przypadkow z tym panem doktorem

aniaislawek
19
#317.02.2007, 16:26

dziekuje

adrianna
550
adrianna 550
#418.02.2007, 22:06

a czego ty spodziewales ze mozna od tak sobie tu przyjechac(nie pracujac tu wczesniej) i miec wszystko za darmo jak by tak bylo to kobiety mogly by rodzic na calym swiecie nie placa za nic!

Profil nieaktywny
myfair
#518.02.2007, 22:24

Droga Adrianno21. Doczytałas się chyba, ze jej maz pracuje tu około roku. Dlatego nalezy sie jej jako kobiecie ciezarnej, zwłaszcza, ze to jest  jego dziecko, darmowa opieka lekarska. Czy Twoim zdaniem powinna zostac sama w Polsce? Do porodu i po porodzie borykac sie sama z problemami i obowiazkami? Trochę lekkomyslnie oceniasz innych, a zwłaszcza kobiety. Chyba, ze sama nie jestes kobietą, wtedy w jakis sposób mozna zrozumiec Twój tok myslenia, taki samczy, bezwzgledny. W dodatku nikt sie Ciebie o zdanie nie pytał.

Profil nieaktywny
kamila1978
#622.02.2007, 08:52

Ja tez szukam polskiego lekarza w aberdeen..prosze o kontakt ...pozdrawiam i powodzenia...       prosze jak najszybciej o kontakt                                                zostawiam moj e-mail [email protected]

Bibi
3 246
Bibi 3 246
#722.02.2007, 13:53

a nie latwiej poprosic o tlumacza? Nic sie za to nie placi..

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis