Do góry

Poszukuję zawodowców do współpracy i wymiany info

Temat zamknięty
Maciej
Admin grupy
5
Maciej 5
26.11.2009, 19:26

Witam, jeśli grasz w Daily Play systemami i na większe pieniądze, to chętnie nawiążę z Tobą kontakt.

Ja zawodowo gram od czterech miesięcy. Najlepszy był wrzesień £2420 na plusie, za to październik to strata £200.. ale bilans za 4 miesiące to £4960. Nie są to kokosy ale lepiej niż za minimum w fabryce a ja na analizy i wypełnianie kuponów poświęcam nie więcej niż 3 godziny dziennie.

rob
1
rob 1
#120.12.2009, 22:48

Witam .
gram w daily już od kilku miesięcy i mam różne efekty-zmieniam często taktykę
prowadzę tabele i inne zestawienia ,systemy też nie są mi obce i dlatego wiem że to może kosztować a efekty mogą być różne.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis