Do góry

Oceniamy Emito.net

Temat zamknięty
Polonus
Admin grupy
7 734
Polonus 7 734
01.07.2008, 02:18

Możemy już śmiało oceniać ten nowy portal Emito.net, bo minął ponad miesiąc od publicznej egzekucji jego poprzednika, portalu Szkocja.net, z czym wielu jego aktywnych użytkowników do dzisiaj nie może się pogodzić...

Zatem, oceńmy wspólnie, co udało się dokonać ekipie Emito.net, a czego jednak nie... ?

Co zostało zrobione z oczekiwanej, a nawet obiecanej funkcjonalności, a o czym zapomniano, albo nawet celowo nie wprowadzono ?

Jakie szanse w obecnej postaci ma ten portal na osiągnięcie czołowej pozycji pośród wszystkich polskich portali emigracyjnych ?

Co Waszym zdaniem należy zmienić, w bliskiej lub dalszej przyszłości, albo nawet natychmiast ?

Zapraszam do Rzeczowej Dyskusji...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#18113.10.2011, 10:46

Żaden bajzel - znam multum for, gdzie działa edycja ( z podaniem ile razy, kiedy było edytowane, taki licznik jakby). I jest tam zdecydowanie większy porządek niż na Emito.

Jakub
679 15
Jakub 679 15
#18213.10.2011, 11:15

#181 Jedyna edycja na forach, która ma sens, aby nie niszczyć ciągłości dyskusji, to taka, której możesz dokonać tuż po dodaniu odpowiedzi, zanim inny użytkownik się do niej ustosunkuje. Jednak w przypadku Emito odpowiedzi często publikowane są w kilkadziesiąt sekund po poście użytkownika, przez co takie zabiegi są dosyć trudne do zaimplementowania. W ten sposób będziesz miał odpowiedzi do postów, które już nie istnieją. Zdecydowanie bardziej logiczne jest przemyślenie postu zanim go dodasz. Swoich wypowiedzi poza netem też nie możesz edytować. Chyba, że jesteś politykiem ;-)

Katalog firm