z uwagi na tendencyjność i wredne kasowanka tutaj moją muzę zamieszczam
buraczki pomóżcie
nowy dzień pozdrawiam
stare,szkockie i dobre :)
dodam przy okazji cos co slucham akurat
to co ja słucham :) http://www.youtube.com/watch?v=XPcj...
...a nizioł dalej wkleja, same białe kruki
hey wszystkim, jak ten miesiąc szybkomija :)
Kasabian-Fast fuse
no kope lat ;) (zalezy komu szybko...)
http://www.youtube.com/watch?v=QdJu...
(uczepilo sie...)
starszym czas szybciej mija ;)
Kasabian - Underdog to się dopiero czepia, jak rzep :)
dobrej nocy
Dave Matthews Band - Time Bomb
a to nie znudzi mi sié sluchac nigdy
Pearl Jam - sittin' on (cover)
Tori Amos -welcome to England wiecznie w rozkroku :)
White Lies - forewell to the fairground
To jest na tą chwilę
coś starszego dziś STP- Interstate love song
ale Ktoś clipy ładnie poukładał :) thx
No to moze ja cos zamieszcze
to masz odemnie to za StoneTemplePilots przywolales stere czasy :-)
chiherka nam cos zagral :))
oj, a ja sie nagadalam... ;)
Klasyczna ballada
dzięki za muzę, fajnie coś posłuchać od kogoś to dalej w tym klimacie
Soundgarden - outshined
o wiele lepsze niz orginal
z uwagi na tendencyjność i wredne kasowanka tutaj moją muzę zamieszczam