Do góry

Muza

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
01.06.2009, 22:12

z uwagi na tendencyjność i wredne kasowanka tutaj moją muzę zamieszczam

Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#9116.06.2009, 22:46
Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#9216.06.2009, 23:34

buraczki pomóżcie

Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#9317.06.2009, 09:17

nowy dzień
pozdrawiam

Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#9417.06.2009, 09:51
Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#9517.06.2009, 16:31

stare,szkockie i dobre :)

siedem
3 112 107
siedem 3 112 107
#9617.06.2009, 17:28

dodam przy okazji cos co slucham akurat

Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#9717.06.2009, 17:49
Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#9817.06.2009, 23:26
hingmy
4 566
hingmy 4 566
#9917.06.2009, 23:39

...a nizioł dalej wkleja, same białe kruki

Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#10017.07.2009, 20:27

hey wszystkim, jak ten miesiąc szybkomija :)

Kasabian-Fast fuse

malapokrecona
3 119
#10117.07.2009, 20:33

no kope lat ;)
(zalezy komu szybko...)

http://www.youtube.com/watch?v=QdJu...

(uczepilo sie...)

Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#10217.07.2009, 21:02

starszym czas szybciej mija ;)

Kasabian - Underdog
to się dopiero czepia, jak rzep :)

Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#10318.07.2009, 00:14
Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#10418.07.2009, 00:35

dobrej nocy

Dave Matthews Band - Time Bomb

siedem
3 112 107
siedem 3 112 107
#10518.07.2009, 14:45
siedem
3 112 107
siedem 3 112 107
#10618.07.2009, 15:07

a to nie znudzi mi sié sluchac nigdy

Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#10721.07.2009, 18:17

Pearl Jam - sittin' on (cover)

Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#10821.07.2009, 19:20

Tori Amos -welcome to England
wiecznie w rozkroku :)

Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#10921.07.2009, 20:35

White Lies - forewell to the fairground

Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#11021.07.2009, 23:05

To jest na tą chwilę

Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#11122.07.2009, 19:54

coś starszego dziś
STP- Interstate love song

ale Ktoś clipy ładnie poukładał :) thx

Ferdek
82
Ferdek 82
#11222.07.2009, 20:41

No to moze ja cos zamieszcze

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#11322.07.2009, 20:43

to masz odemnie
to za StoneTemplePilots
przywolales stere czasy
:-)

malapokrecona
3 119
#11422.07.2009, 21:02

chiherka nam cos zagral :))

malapokrecona
3 119
#11522.07.2009, 21:02

chiherka nam cos zagral :))

malapokrecona
3 119
#11622.07.2009, 21:02

oj, a ja sie nagadalam... ;)

Ferdek
82
Ferdek 82
#11722.07.2009, 21:12

Klasyczna ballada

Profil nieaktywny
Admin grupy
niziol
#11822.07.2009, 21:15

dzięki za muzę, fajnie coś posłuchać od kogoś
to dalej w tym klimacie

Soundgarden - outshined

Ferdek
82
Ferdek 82
#11922.07.2009, 21:34
Ferdek
82
Ferdek 82
#12022.07.2009, 21:37

o wiele lepsze niz orginal

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis