Do góry

Kursy dla zapracowanych

Temat zamknięty
grest
347
grest 347
11.06.2008, 20:32

Witam studentów i chcących studiować. Mam pytanie związane z kursami na w/w uczelni. Pracuję dość dużo i nie mam czasu na pełny wymiar studiów. Szukam czegoś np wieczorowego kilka godz w tygodniu. Zanim udam się na stronę uczelni może ktoś mi podpowie coś w tej kwestii. Skończyłem w PL licencjat z ekonomii i chciałbym się wybrać na jakieś kursy w tym kierunku. Tak jak jednocześnie zauważam nie szukam niczego w pełnym wymiarze godz bo nie mam na to czasu. Za każdą informację dziękuję.

Anna
Admin grupy
625
Anna 625
#111.06.2008, 23:21

Na dole tej stronki: http://www.ed.ac.uk/studying sa podane rozne typy kursow oferowanych na UoE - najbardziej pewnie z tych wszytskich interesowalaby Cie "Professional development". Najlepiej zapoznac sie z programem tych kursow, ktorymi jestes zainteresowany - to najlepiej pozwoli Ci zdecydowac czy dany kurs jest dla Ciebie odpowieni. Powodzenia! :)

Profil nieaktywny
imienazwisko
#216.07.2008, 17:49

Also get in touch with Office for Lifelong Learning - they run a few evening or part-time courses. You should also speak to a college of further education, as they usually run evening and weekend courses. Good luck!

  • Strona
  • 1

Katalog firm