Do góry

Problemy z nowym mieszkaniem

Temat zamknięty
xagax
14
xagax 14
13.02.2014, 10:45

Witam wszystkich. Pol roku temu kupilam nowe mieszkanie od dewelopera. Wszystko bylo dobrze do czasu, gdy zaczelo mocno wiac. Podczas wiatrow moje sciany dzialowe zaczynaja trzeszczec. Jest to tak uciazliwe i glosne, ze w nocy jest ciezko spac. Kontaktowalam sie z deweloperem, przyszli popatrzyli, podrapali sie po glowie i stwierdzili, ze nie maja pojecia co to moze byc. Czy ktos moze wie, gdzie moglabym zglosic sie po jakas porade lub pomoc? Moze ktos ma podobny problem? Bede bardzo wdzieczna za kazda porade. Dziekuje.

kijevna
18 941
kijevna 18 941
#113.02.2014, 11:03

kicha budowlana widzę postepuje

O96541
245
O96541 245
#213.02.2014, 11:26

[IMG]http://i59.tinypic.com/wl67u1.jpg[/IMG]

O96541
245
O96541 245
#313.02.2014, 11:27
tobiasty
68
#413.02.2014, 13:37

Wydaje mi się, że do jakiego inspektoratu budowlanego albo rzeczoznawcy, a później sądownie. Przynajmniej tak to się załatwia w Polsce.

astroman
8 078
astroman 8 078
#613.02.2014, 15:59

Jak dom z drewna to i trzeszczy, cza było betonowy kupić, to by nie trzeszczał :P.

Profil nieaktywny
jozek.
#713.02.2014, 17:54

Scianki dzialowe trzeszcza bo pewnie nie dali tasmy akustycznej,a wiadomo ze caly budynek pracuje,scianki dzialowe tez.

tobiasty
68
#813.02.2014, 18:02

Poza tym jeżeli to nowe mieszkanie to powinnaś mieć coś w rodzaju rękojmi. Na jej podstawie możesz żądać od dewelopera usunięcia usterek.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis