Witam wszystkich. Pol roku temu kupilam nowe mieszkanie od dewelopera. Wszystko bylo dobrze do czasu, gdy zaczelo mocno wiac. Podczas wiatrow moje sciany dzialowe zaczynaja trzeszczec. Jest to tak uciazliwe i glosne, ze w nocy jest ciezko spac. Kontaktowalam sie z deweloperem, przyszli popatrzyli, podrapali sie po glowie i stwierdzili, ze nie maja pojecia co to moze byc. Czy ktos moze wie, gdzie moglabym zglosic sie po jakas porade lub pomoc? Moze ktos ma podobny problem? Bede bardzo wdzieczna za kazda porade. Dziekuje.
Witam wszystkich. Pol roku temu kupilam nowe mieszkanie od dewelopera. Wszystko bylo dobrze do czasu, gdy zaczelo mocno wiac. Podczas wiatrow moje sciany dzialowe zaczynaja trzeszczec. Jest to tak uciazliwe i glosne, ze w nocy jest ciezko spac. Kontaktowalam sie z deweloperem, przyszli popatrzyli, podrapali sie po glowie i stwierdzili, ze nie maja pojecia co to moze byc. Czy ktos moze wie, gdzie moglabym zglosic sie po jakas porade lub pomoc? Moze ktos ma podobny problem? Bede bardzo wdzieczna za kazda porade. Dziekuje.