Do góry

spotkania towarzyskie bez cisnien matrymonialnych

Temat zamknięty
wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
18.07.2009, 14:14

to jest poniekad kontynuacja watku pt. "lista obecnosci osob samotnych na emito". napisalam poniekad, poniewaz nie bedziemy tu prowadzic zadnych rejestrow samotnych, singli, rozwiedzionych, czy innej masci. dla jasnosci - rzecz dzieje sie w edynburgu, a sprowadza sie do tego, ze kto ma ochote rzuca pomysl spotkania (jak na razie dominuja spotkanie w pubie, ale byl tez grill i kregle) i kto ma ochote - przychodzi, i tyle

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#27124.07.2009, 19:25

kalafiorka tez lubie bardzo. ;)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#27224.07.2009, 19:26

w jakiej wersji go robisz?

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#27324.07.2009, 19:26

takiego tylko z bulka na masle:)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#27424.07.2009, 19:28

ooo, to rewelacja. tez uwielbiam.

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#27524.07.2009, 19:28

a co do planow wycieczkowych to widze co sie za oknem dzieje... ale do baru i tak pojdziemy:) ja tego barrdzo potrzebuje:)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#27624.07.2009, 19:29

musze wiecej warzyw jesc bo ostatnio sobie odpuscilam i ... a teraz musze zrzucic nadmiar:)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#27724.07.2009, 19:32

przypomnial mi sie przepis na dobra salatke z kalafiorem (nie nalezy jej przechowywac, zrobic i zjesc) - ugotowany na pol twardo kalafior, jajka na twardo, pomidory pokrojone w kawalki - wymieszac i zalac sosem z majonezu, jogurtu, posiekanego koperku z dodatkiem soli i pieprzu). :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#27824.07.2009, 19:34

nooo, ja tez powinnam - zwlaszcza po dzisiejszej porcji makaronu, czuje sie jakby mi od razu przybylo pare kilo, ale to bylo takie dobre.

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#27924.07.2009, 19:38

ja dzis sie slodyczami opychalam ale wybaczam sobie ;) a ta salatke kiedys chyba jadlam ale jak kupie nastepnego kalafiora to sobie zrobie :) bo ten juz prawie zjadlam;)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#28024.07.2009, 19:40

juz nawet sie zastanawiam nad nowa praca...:) ale jest hotel blisko mnie i tam chyba potrzebuja ludzi...:) moze w poniedzialek sie wybiore:)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#28124.07.2009, 19:40

hmmmm pycha ten kalafiorek :) lepszy niz slodycze:)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#28224.07.2009, 19:42

ja tylko tez przepis podalam, bo ja lubie, ale absolutnie nie zmuszam do robienia i jedzenia. zreszta kalafior z bulka i maselkiem rzondzi. :)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#28324.07.2009, 19:44

a ja lubie zbierac przepisy gorzej z wykonaniem ale niektore wyprobalam :D

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#28424.07.2009, 19:45

tez kiedys robilam jakas salatke z kalafiorem dobra byla ale kolorystychnie taka jakas blada ;)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#28524.07.2009, 19:46

*kolorystycznie

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#28624.07.2009, 19:46

to jesli o kolorystyke chodzi, ta sie prezentuje niezle. ;)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#28724.07.2009, 19:47

pomidory i koperek dodaja jej uroku. :)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#28824.07.2009, 19:48

no wlasnie pomidor i jajko :)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#28924.07.2009, 19:49

a ja juz pol kalafiora wszamalam;)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#29024.07.2009, 19:51

dobre polaczenie. :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#29124.07.2009, 19:52

smacznego. ;)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#29224.07.2009, 19:54

haha juz nie ma do czego ale dziekuje :) dobre bylo

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#29324.07.2009, 19:57

prosze bardzo.
ja jednak jestem niepoprawnym zarlokiem. mimo, ze jestem pelna, to juz mam ochote na kalafiorka. chyba sobie jutro tez takiego zrobie, tylko dorzuce jakies miensko moze.

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#29424.07.2009, 19:58

ja na jutro sobie zostawilam jeszcze pol ;)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#29524.07.2009, 20:04

to przynajmniej czesc obiadu bedziemy miec taka sama. ;)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#29624.07.2009, 20:08

tak poczujemy sie jakbysmy jadly razem obiad :)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#29724.07.2009, 20:12

a co z piwem? na kiedy sie ustawiamy? bo z wycieczki to nici.... bo tam w pentlandach to pewnie rzeka plynie po tych dzisiejszych ulewach;)

i
794
i 794
#29824.07.2009, 21:18

cale szczescie ze szlag trafil jeszcze byscie mi sie poprzeziebiali;]

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#29924.07.2009, 21:19

ja dzis dwa razy zmoklam ale jeszcze nie mam swinskiej grypy:P

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#30024.07.2009, 21:20

trzeba sie odkazac zeby nie chorowac :P

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis