Do góry

spotkania towarzyskie bez cisnien matrymonialnych

Temat zamknięty
wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
18.07.2009, 14:14

to jest poniekad kontynuacja watku pt. "lista obecnosci osob samotnych na emito". napisalam poniekad, poniewaz nie bedziemy tu prowadzic zadnych rejestrow samotnych, singli, rozwiedzionych, czy innej masci. dla jasnosci - rzecz dzieje sie w edynburgu, a sprowadza sie do tego, ze kto ma ochote rzuca pomysl spotkania (jak na razie dominuja spotkanie w pubie, ale byl tez grill i kregle) i kto ma ochote - przychodzi, i tyle

i
794
i 794
#30124.07.2009, 21:23

a jezeli chodzi o wypas salatke to uwaga podaje przepis...
-okolo 1kg piersi z kurczaka
-puszka kukurydzy
-puszka pokrojongo ananasa
-2saszetki ryzu (po 100g)
-glowka czosnku
-okolo 400g tartego zoltego sera
-majonez winiary
piersi ugotowac dodajac jakiejs wegetki czy kuchARKA:)
pozniej ryz nalepiej na tym rosolku po piersiach piersi kroimy w kosteczke (1cm) wsztstkie skladniki rzecz jasna odlewamy i do miski, wciskamy cala glowke czosnku i dodajemy majoness lepiej troszke wiecej bo ryz wciagnie;) wymieszac, zchlodzic, wcinac;D

Smacznego;)

i
794
i 794
#30224.07.2009, 21:25

ile razy ja zmoklem w tym ty to nie dam rady zliczyc;]

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#30324.07.2009, 21:26

wow no prosze zaraz sobie przepisze ja robie ale bardziej uboga;) bez kukurydzy i zoltego sera :)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#30424.07.2009, 21:27

a a sos robie z przyprawa curry :)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#30524.07.2009, 21:27

ja "plynelam" do pracy i z powrotem niestety tez....:D

i
794
i 794
#30624.07.2009, 21:28

nie nie nie

i
794
i 794
#30724.07.2009, 21:30

inaczej nie zadziala!!!

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#30824.07.2009, 21:31

to nie nie nie dotyczy mojej wersji salatki? :P ja nie mowie ze jest lepsza tylko do tej pory znalam taka wersje :P

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#30924.07.2009, 21:32

ale moj hit to z kapusty pekinskiej i paluszkow krabowych :) ale przepisu nie zdradze ;)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#31024.07.2009, 21:48

oki ja ide przytulic sie do misia ;P bo rano znowu musze wstawac.... :( a wy jak cos z piwem ustalcie ja sie pisze na wszystko... wje wjura moze zaraz sie pojawi :) dobranoc i kolorowych...:D

i
794
i 794
#31124.07.2009, 22:04

pa pa;)

Tosia
467
Tosia 467
#31225.07.2009, 10:18

i co? Na salatkach sie skonczylo?

A tu piekna pogoda i znow samemu trzeba...;((

;)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#31325.07.2009, 11:09

dzisiaj co niektorzy pracuja, a tu pogoda faktycznie na dzis jest ok, jutro znowu bedzie rzucac zabami.

jak wczoraj padlam, tak wstalam dzis kolo 10; spalam jedyne 14 godzin. niezle, prawda. :D

i Lejmnie Twojej salatki nie znalam, musze wyprobowac - zapowiada sie bardzo interesujaco.

na piwkowanie moglibysmy sie wybrac dzisiaj, bo jutro bedzie lalo i w deszczu nieprzyjemnie sie wraca;P
czekam na odzew, jak juz powracacie z pracy.

slonce5
640
slonce5 640
#31425.07.2009, 11:35

Na gathering maszerować !!!! a nie w domu siedzieć...;)

* Damianoga
74
#31525.07.2009, 12:13

Siemanko, wiecie czy gdzies znajde tu podobna dyske jak ta:

http://kapel87.wrzuta.pl/film/7vMKE...

* Damianoga
74
#31625.07.2009, 12:16

tesknie za takimi imprezkami, a tu w edim z tymi szkotami to takie badziewne bale sa ze szok. Sie wkurze to sam cos takiego zorganizuje na swiezym powietrzu, ale bylby wypas no nie :))

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#31725.07.2009, 12:39

ja Ci z pewnoscia nie pomoge, gdyz, jakby to powiedziec, tego typu muzyczne klimaty nie sa bliskie memu sercu, a nawet sa bardzo far, far away...

.
4 596
. 4 596
#31825.07.2009, 14:37

lo matko... ale rabanka...
a co do piwka, to pewnie uda mi sie dzis wyskoczyc :) miejsce jak zwykle, tylko jaki czas??

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#31925.07.2009, 14:56

moze 19?
chyba trzeba poczekac, az sie reszta towarzystwa zdeklaruje na dzisiejsze piwkowanie.

ps. wiedzialam, ze Tobie sie ta muzyczka tez nie spodoba. ;P

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#32025.07.2009, 14:56

i prawda, ze bylam baaaaaaaardzo delikatna?

.
4 596
. 4 596
#32125.07.2009, 15:20

taaaa, bardzo delikatna :))

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#32225.07.2009, 15:21

ja sie pisze na dzis jak najbardziej:) musze w koncu odreagowac ta cala sytuacje :D

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#32325.07.2009, 15:21

wje wjura dzis robie twoja salatke :)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#32425.07.2009, 15:23

tzn kupilam skladniki ale jak dzis piwo to nie zdaze... ale jutro zrobie
a w poniedzialek wyprobuje salatke lejmnie... :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#32525.07.2009, 15:28

smacznego. :)
ja po kalafiora wlasnie wychodze. odezwe sie po powrocie, ale i tak mam nadzieje, ze do zobaczenia.

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#32625.07.2009, 15:33

ja tez mam taka nadzieje ze dzis sie zobaczymy :) nawet bardziej mi pasuje niz jutro :)

.
4 596
. 4 596
#32725.07.2009, 15:48

a mnie jak zwykle obojetnie, wiec skoro Malej pasuje dzis, to dla mnie nie ma klopotu :)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#32825.07.2009, 15:50

no to juz nas jest troje :) zobaczymy kto jeszcze :) lejmnie wczesniej pisal ze ma weekend wolny to moze tez przyjdzie no chyba ze juz gdzies baluje ;)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#32925.07.2009, 16:32

wlasnie wrocilam. widze, ze zelazna trojca w komplecie.
ide gotowac kalafiora.

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#33025.07.2009, 16:35

mam nadzieje ze jeszcze sie ktos skusi na nasze towarzystwo a jak nie to i tak sie bedziemy dobrze bawic :)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis