Do góry

spotkania towarzyskie bez cisnien matrymonialnych

Temat zamknięty
wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
18.07.2009, 14:14

to jest poniekad kontynuacja watku pt. "lista obecnosci osob samotnych na emito". napisalam poniekad, poniewaz nie bedziemy tu prowadzic zadnych rejestrow samotnych, singli, rozwiedzionych, czy innej masci. dla jasnosci - rzecz dzieje sie w edynburgu, a sprowadza sie do tego, ze kto ma ochote rzuca pomysl spotkania (jak na razie dominuja spotkanie w pubie, ale byl tez grill i kregle) i kto ma ochote - przychodzi, i tyle

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#33125.07.2009, 17:06

oki ja sie zbieram wiec mam nadzieje ze zelazna trojca sie spotka ;)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#33225.07.2009, 17:09

o rany, Ty sie juz zbierasz? moj kalafior sie dopiero gotuje, ale na 19 powinnam zdazyc. ;)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#33325.07.2009, 17:10

no za nim dojade z mojego pipidowa....;)

.
4 596
. 4 596
#33425.07.2009, 17:17

Mala, to gdzie Ty mieszkasz??
aaaa, teraz juz rozumiem, koniecznie chcesz byc pierwsza :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#33525.07.2009, 17:25

tak, Mala bedzie trzymac warte pod pomnikiem. ;P

.
4 596
. 4 596
#33625.07.2009, 17:26

lepiej niech zagrzeje kamien, zeby prezes nie zmarzl w pupke :D

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#33725.07.2009, 17:41

slusznie. moze zagrzewac na lezaco, bedzie wiecej zagrzanego.

.
4 596
. 4 596
#33825.07.2009, 17:47

w sumie przy wzroscie Malej, to zagrzeje akurat dla nas :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#33925.07.2009, 17:55

wlasnie o tym myslalam. ;P

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#34025.07.2009, 18:15

dowcipnisie :P

.
4 596
. 4 596
#34125.07.2009, 18:16

ups... myslalem ze juz wyszlas z domu... :D hihi

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#34225.07.2009, 18:18

a mam was robaczki ;P ladnie to tak za plecami?:P

.
4 596
. 4 596
#34325.07.2009, 18:22

za tak malymi pecami nie wiele sie ukryje... :D do zobaczenia o 19 :)

Profil nieaktywny
stasia
#34426.07.2009, 13:53

i znowu mnie nie było

Profil nieaktywny
stasia
#34526.07.2009, 13:53

ale juz sie zalogowałam i będe na bieząco

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#34630.07.2009, 19:22

zyjeta?

.
4 596
. 4 596
#34730.07.2009, 19:23

powoli, ale tak :D

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#34830.07.2009, 19:33

to dobrze. :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#34930.07.2009, 19:34

w najblizsza sobote odbywa sie edynburski mardi gras:
http://www.edinburghfestivals.co.uk...

ps. ja sie wybieram.

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#35030.07.2009, 19:37

hello :)
juz sie zastanawialam czy to moze swinska grypa wszystkich zaatakowala?:)

Profil nieaktywny
Alex204
#35130.07.2009, 19:38

wszycy pewnie czekaja do weekendu:D przyznac sie, kto ie bedzie byczył cale 2 dni??;> bo ja tak:D

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#35230.07.2009, 19:39

a ja nie :(

.
4 596
. 4 596
#35330.07.2009, 19:40

ja pewnie bede pracowal :( a tak chetnie bym poszedl...

Profil nieaktywny
Alex204
#35430.07.2009, 19:46

no cóż, pracujacy weekend dobry, bo w tygodniu wolne i mozna wiecej spraw pozalatwiac:)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#35530.07.2009, 19:54

ja sie bede az trzy dni byczyc (jeszcze poniedzialek). az za duzo. ;)

.
4 596
. 4 596
#35630.07.2009, 19:55

pracuj takze w tygodniu... ale sam tak chcialem, wiec nie marudze :)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#35730.07.2009, 19:57

a ja mam jutro wolne a pozniej dopiero w czwartek :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#35830.07.2009, 19:57

http://www.edinburghfestivals.co.uk...

Szymon, zapodaje na wszelki, gdybys niedziele mial wolna. nawet jakis nasz band bedzie.

.
4 596
. 4 596
#35930.07.2009, 20:07

jak sie da, to bede pracowal oba caly weekend, za to poniedzialek potrzebuje wolny, kilka spraw do zalatwienia

.
4 596
. 4 596
#36030.07.2009, 20:07

a jesli bedzie cos wieczorem, to sie pisze jak najbardziej :D

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis