u nas zawsze mozna, nigdy nie trzeba, wszystko jest dobrowolne i bardzo spontaniczne, pewnie dlatego ze sami tacy jestesmy :) zawsze witamy nowych milosnikow spotkan samotnikow z otwartymi rekami. i nie ma dla nas znaczenia, czy jestes samotny/na, jesli chcesz przyjsc i spedzic milo czas w naszym towarzystwie, to zapraszamy :D
to jest poniekad kontynuacja watku pt. "lista obecnosci osob samotnych na emito". napisalam poniekad, poniewaz nie bedziemy tu prowadzic zadnych rejestrow samotnych, singli, rozwiedzionych, czy innej masci. dla jasnosci - rzecz dzieje sie w edynburgu, a sprowadza sie do tego, ze kto ma ochote rzuca pomysl spotkania (jak na razie dominuja spotkanie w pubie, ale byl tez grill i kregle) i kto ma ochote - przychodzi, i tyle