Do góry

spotkania towarzyskie bez cisnien matrymonialnych

Temat zamknięty
wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
18.07.2009, 14:14

to jest poniekad kontynuacja watku pt. "lista obecnosci osob samotnych na emito". napisalam poniekad, poniewaz nie bedziemy tu prowadzic zadnych rejestrow samotnych, singli, rozwiedzionych, czy innej masci. dla jasnosci - rzecz dzieje sie w edynburgu, a sprowadza sie do tego, ze kto ma ochote rzuca pomysl spotkania (jak na razie dominuja spotkanie w pubie, ale byl tez grill i kregle) i kto ma ochote - przychodzi, i tyle

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#36130.07.2009, 20:09

ja tez sie pisze (jak zawsze) :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#36230.07.2009, 21:35

bardzo sie ciesze, ze sie piszecie. :)

tylko sie zastanawiam, co moze byc wieczorem? chyba pozostanie nam piwkowanie w malym gronie. ;P

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#36330.07.2009, 21:36

chyba, zeby ktos jeszcze mial ochote sie podlaczyc. ale na razie jakos ciuchutko tutaj.

.
4 596
. 4 596
#36430.07.2009, 21:37

moze znowu grono sie powiekszy?

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#36530.07.2009, 21:38

moze i male grono ale wierne ;)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#36630.07.2009, 21:40

o, to na pewno. :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#36730.07.2009, 21:41

jestesmy jak ta opoka.

.
4 596
. 4 596
#36830.07.2009, 21:52

w koncu sama elita, prezes, sekretarka i blazen...

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#36930.07.2009, 22:01

doborowe towarzystwo. ;D

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#37030.07.2009, 22:03

moze i sie powiekszy zalezy gdzie planujecie sie spotkac i w jaki dzien :-) pozdrawiam

Profil nieaktywny
Stuntman
#37130.07.2009, 22:05

a tak to tak.pogralbym w polo na wielbładach z 40stkami

Profil nieaktywny
Stuntman
#37230.07.2009, 22:05

a tak to tak.pogralbym w polo na wielbładach z 40stkami

.
4 596
. 4 596
#37330.07.2009, 22:07

jesli chodzi o polo... to raczej nie tu... tym bardziej wielblady

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#37430.07.2009, 22:11

niewytrzymam :-D

zawsze sie spotykamy na st. andrews square, potem idziemy do jakiegos pubu. nie wiem jeszcze, czy to sobota bedzie, czy niedziela (mi wsio ryba). moze sie jutro towarzystwo zacznie blizej okreslac. pozdrawiamy tyz. :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#37530.07.2009, 22:12

wlasnie mialam napisac, ze u nas wielbladow niet.

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#37630.07.2009, 22:18

oki dziekuje slicznie zaslyszalam o Waszych spotkaniach z mila checia bym dolaczyla :-)
ale w ten weekend mi odpada :/
natomiast widze ze nic straconego jak co piatek lub sobote sie widzicie postaram sie dolaczyc jak bedzie jeszcze mozna :p
pozdrawiam i trzymajcie tak dalej :-)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#37730.07.2009, 22:23

niewytrzymam zawsze mozna im nas wiecej tym weselej:)

.
4 596
. 4 596
#37830.07.2009, 22:24

u nas zawsze mozna, nigdy nie trzeba, wszystko jest dobrowolne i bardzo spontaniczne, pewnie dlatego ze sami tacy jestesmy :) zawsze witamy nowych milosnikow spotkan samotnikow z otwartymi rekami. i nie ma dla nas znaczenia, czy jestes samotny/na, jesli chcesz przyjsc i spedzic milo czas w naszym towarzystwie, to zapraszamy :D

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#37930.07.2009, 22:25

dzieki Mala Mi pozdrow muminki ;-) ja niebawem sie dolacze :-) z mila checia :-)

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#38030.07.2009, 22:26

:-) do szymon

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#38130.07.2009, 22:27

ok lece spac jak bede miala wolny weekend to sie zglosze :-)

p.s. czy to aby napewno forum na emito? hi hi hi

.
4 596
. 4 596
#38230.07.2009, 22:28

dziekuje :) lubie sie usmiechac i usmiechnietych ludzi :) pozdrawiam i do zobaczenia

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#38330.07.2009, 22:28

szczekamy wiec. ;P

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#38430.07.2009, 22:29

Jest 666 gości online TAKA CIEKAWOSTKA Z OSTATNIEJ CHWILI HI HI HI

.
4 596
. 4 596
#38530.07.2009, 22:29

jakos tak wyszlo, ze to jest na emito... czasem moze byc normalnie :)

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#38630.07.2009, 22:30

dzieki dzieki jestescie naprawde sympatyczni :-)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#38701.08.2009, 11:32

halo! dzien dobry!
za godzine pod city chambers zaczyna sie mardi gras. :)

.
4 596
. 4 596
#38801.08.2009, 11:37

wczoraj rozmawialism, zy bede... ale nie dam rady ... moze wieczorkiem jakies piwko

.
4 596
. 4 596
#38901.08.2009, 11:41

w sumie jak bym napisal pivko, to tez nic by sie nie stalo :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#39001.08.2009, 12:15

pivko jest jak najbardziej ok.
poczekamy az Mala wroci z pracy i zobaczyny co Ona na to.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis