Do góry

Imprezy Emito.net

22.04 Londyn: IV Targi Budowlane Expo 2012

IV Targi Budowlane "Buduj EXPO 2012" odbędą się w Londynie w niedzielę 22 kwietnia. Będzie to największa tego typu impreza polskiej branży budowlanej na Wyspach. Jej patronem jest emito.net.

Na Targi przybędą przedstawiciele sektora budowlanego, producenci, handlowcy, usługodawcy, architekci i inżynierowie zarówno z Polski, jak i z Wielkiej Brytanii.

31.03-1.04 - UK: M. Piekarczyk z TSA

Jeden z największych polskich rockmanów zagra dwa koncerty "Marek Piekarczyk Akustycznie w UK". 31 marca dla publiczności w Portsmouth, a 1 kwietnia w Bognor Regis. Patronem koncertów jest Emito.net.

- Na takim koncercie jeszcze nie byliście. Mistyczna atmosfera kameralnego, akustycznego koncertu a tuż obok Legenda Polskiego Rocka, Marek Piekarczyk. Będzie się działo! - zapewniają organizatorzy.

Wokalista występuje na scenie od 1969 r. Karierę zaczynał w zespołach: Biała 21., Sektor A.

24-25.02 Hip Hop Fest w Aberdeen i Glasgow

International Hip Hop Fest to wielka, odjazdowa gala hip hopowa, która odbędzie się w piątek 24 lutego w Aberdeen, a w sobotę 25 lutego w Glasgow. Na scenie występy solowe oraz 7 zespołów reprezentujących Polskę, Szkocję, Francję i szkocką Polonię.

6-godzinny maraton zaczyna się o 21 a kończy o 3 nad ranem. W Aberdeen odbywa się w klubie "The Tunnels" a w Glasgow w "Tattoo Night Club". Bilety w cenie £10. Ilość miejsc ograniczona!

Na rozgrzewkę na scenę wychodzą Johannes i Jordan Merged z "Organix". Grają hip hop i RNB.

12.02 Londyn: "Prawie Walentynki"

"Prawie Walentynki" to wieczór autorski muzyki, słowa i satyry. Wszyscy zakochani i ci nadal szukający swojej "połówki" - spotykają się o godz. 16 w londyńskiej Jazz Cafe POSK.

Będzie można wsłuchać się w romantyczne piosenki autorskie Dany Parys-White, Aleksego Wróbla czy Łukasza Olszewskiego, odpływając przy dźwiękach skrzypiec, gitary czy fortepianowych aranżacji: poetyckich, łagodnych i prawdziwie walentynkowych. Będzie gorąco!

1st Emito.net Grand Prix

35-letni Marek Jakubczak zwyciężył wczoraj wieczorem po dramatycznym wyścigu finałowym w gokartowych zawodach "1st Emito.net Grand Prix". Na torze wyścigowym w Newbridge pod Edynburgiem zmierzyło się 32 wielbicieli ostrej jazdy. Imprezę pełną emocji, potu, radości i dramatów zorganizowali forumowicze Emito.net.

Zwycięscy turnieju Marek Jakubczak (w środku), Grzegorz Woźniak (z lewej) i Maciej Lewandowski (z prawej).

Edynburg: Forumowe Kristmas Party

W sobotę, 3 grudnia, na statku The Cruz w porcie Leith, w Edynburgu, odbędzie się Forumowe Kristmas Party! Impreza organizowana przez użytkowników Emito.net i wspierana przez portal.