Do góry

Samorozwój

Edynburg: PPF Inspire Event z Madi Sharma

PPF Inspire Me - Spotkanie z inspirującym mówcą pod honorowym patronatem Konsulatu Generalnego RP

Spotkanie z Madi Sharma – "Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć - żadnych wymówek"

KIEDY: 27 listopada 2015, 18:30 - 20.00
GDZIE: Jurys Inn Edinburgh Hotel43 Jeffrey St., Edynburg EH1 1DH

BILETY: Early Bird: 12 zł + opłata Eventbrite, regularne: £ 15 + opłata Eventbrite

27-28.04 Birmingham: Brytyjskie Targi Pracy

W najbliższy piątek i sobotę odbędą się w Birmingham Krajowe Targi Rekrutacyjne Branży Inżynieryjnej i Budowlanej. Wstęp wolny.

Targi National Engineering & Construction Recruitment Exhibition to nie tylko szansa na rozpoczęcie pracy w tym sektorze, ale także na wejście na wyższy poziom kariery.

Na targach pracodawcy i firmy rekrutacyjne będą oferować tysiące ofert pracy w takich specjalnościach jak:

  • aeronautyka
  • architektura
  • bezpieczeństwo i higiena pracy
  • inżynieria lądowa

Jak w UK być zawodowym kierowcą?

Kierowca ciężarówki lub autobusu zarabia w Wielkiej Brytanii 4-5 razy więcej niż w Polsce. Na Wyspach w tym zawodzie pracują zarówno Polacy jak i Polki. W UK można zrobić prawo jazdy i zdobyć wszelkie uprawnienia nawet nie znając dobrze języka.

To ważny, ale nie jedyny powód, dla którego wiele osób decyduje się na podjęcie wysiłku i zmianę swojego zawodu.

Nowy zawód potrzebny od zaraz

Jesteś ofiarą kryzysu w Wielkiej Brytanii? Straciłeś pracę lub obawiasz się zwolnienia? Podpowiadamy, jak zdobyć nowy zawód i jak poprawić swoje szanse na trudnym aktualnie brytyjskim rynku pracy.

Samorozwój

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany rozwijaniem swoich pasji, doskonaleniem umiejętności, potrzebujesz formalnego potwierdzenia doświadczenia w swojej specjalizacji, jesteś świeżo upieczonym magistrem, inżynierem czy dopiero rozpoczynasz budowanie swojej kariery, Wielka Brytania jest krajem bogatych możliwości.

Podstawowymi czynnikami przy wyborze odpowiadającego Ci kursu są cel kształcenia, dostępne środki finansowe, czas, jaki możesz poświęcić na naukę oraz miejsce nauki.

Przygotowania: cele, środki i czas

Kursy zawodowe i specjalistyczne

Jeśli wiecie jaki zawód chcecie wykonywać, możecie niemal z całą pewnością zostać wyszkoleni w tym kierunku i uzyskać takie kwalifikacje praktyczne i akademickie, jakich potrzebujecie w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Further education colleges (instytucje doskonalenia kwalifikacji), higher education institutions (instytucje kształcenia wyższego), learning providers (instytucje kształcące) i independent colleges (szkoły niezależne) oferują kursy praktyczne w zakresie potrzebnych wam umiejętności.