Do góry

Jak wygodnie, tanio i pewnie wysłać paczkę do Polski?

Jak wygodnie nadać paczkę do Polski i z Polski do UK?

Wybierając kuriera UPS w serwisie Przesylarka.pl możesz skorzystać z dodatkowych opcji, które ułatwią Ci nadanie paczki: dostarczenie jej do punktu, ustalenie godziny podjazdu kuriera i sms-y do odbiorcy lub nadawcy o doręczeniu przesyłki.

  • Nadaj paczkę w punkcie

W Przesyłarka.pl masz możliwość dostarczenia paczki do dowolnego punktu UPS. Jeśli Twoja przesyłka ważny do 20 kg, nie musisz czekać na kuriera w domu lub w biurze. Możesz zanieść ją do jednego z tysięcy punktów UPS. Otrzymasz od nas mailowo komplet dokumentów do wydrukowania. Wystarczy, że umieścisz je na paczce i w dowolnym momencie, w drodze do lub z pracy, nadasz paczkę w punkcie, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. Listę dostępnych miejsc nadania znajdziesz na stronie Przesylarka.pl. Po wpisaniu kodu pocztowego otrzymasz adresy punktów z godzinami otwarcia oraz numerem kontaktowym.

  • Ustal przedział odbioru

Nie pasuje Ci nadanie w punkcie i jednocześnie nie chcesz czekać cały dzień na kuriera? Wybierz przedział godzinowy, w którym kurier UPS odbierze paczki z UK do Polski lub do UK. Do wyboru są trzy opcje: 8.00 – 13.00, 12.00 – 16.00, 14.00 – 18.00. Ustalenie godziny odbioru kosztuje niecałe £2, a daje Ci pewność, że nie miniesz się z kurierem. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które mają sporo zobowiązań w trakcie dnia i nie mogą czekać na kuriera cały dzień. Wystarczy zaznaczyć przedział w „Dodatkowych opcjach” i czekać na kuriera.

  • Poinformuj odbiorcę o doręczeniu

Zdarzają się przypadki, kiedy paczka jest doręczana w Polsce lub w UK, a odbiorca jest nieobecny. Kurier raz jeszcze ponowi próbę dostawy, a jeśli będzie ona nieudana zostawia awizo i odwozi przesyłkę do najbliższego punktu UPS (jeśli waży do 20 kg) lub do oddziału UPS, z którego należy ją samodzielnie odebrać. Przesyłka jest magazynowana 7 dni, a po tym terminie UPS zawraca ją do nadawcy na jego koszt. Aby uniknąć niepotrzebnych kosztów oraz ułatwić odbiór odbiorcy możesz skorzystać z opcji powiadomień sms-owych. Na czym to polega? W dniu dostawy paczki w Polsce lub UK, wysyłamy do odbiorcy sms-a z informacją o doręczeniu oraz wskazujemy przedział godzinowy, w którym to doręczenie nastąpi. Opcja ta jest wygodna dla odbiorcy, ponieważ nie musi dodatkowo śledzić transportu na stronie Przesylarka.pl lub UPS, a otrzymuje tylko informacje o planowanej dostawie. SMS-a, w cenie £1, zaznaczysz w „Dodatkowych opcjach” w formularzu zamówienia.

Jak tanio wysłać paczki do Polski?

Najtańszą opcją wysyłki paczki do Polski jest kurier UPS.

Funkcjonują trzy przedziały cenowe:

  • do 10 kg -> £22.89
  • do 20 kg -> £23.89
  • do 30 kg -> £24.89

Najtańsze paczki z Polski do UK?

To, jaki będzie najtańszy kurier, który przetransportuje paczki z Polski do UK zależy od wagi kartonu.

  • do 5 kg -> 113,49 zł UPS
  • do 10 kg -> 120,89 zł DHL
  • do 20 kg -> 136,89 zł DHL
  • do 30 kg -> 156,49 zł DHL

Jaki jest czas transportu paczek do Polski i paczek z Polski do UK?

Na obu kierunkach średni czas transportu to 3-7 dni roboczych w usłudze UPS, 5-7 dni w serwisie DHL i ok. 6-12 dni w przypadku usługi Parcelforce. Na kierunku Wielka Brytania-Polska możesz skorzystać z usługi expressowej, w której paczki dostarczane są drugiego dnia roboczego.

W Przesylarka.pl wyślesz paczki do Polski i z Polski do UK wygodnie, pewnie, szybko i tanio. Sprawdź >>>

Dla użytkowników Emito.net mamy rabat na paczki do Polski i z Polski do UK. Wystarczy wpisać kod Wmajuwysylamtaniej. Zniżka ważna jest do końca miesiąca.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis