Do góry

Kto szuka pracownika w marcu 2013 r.?

Najnowsze statystyki rynku pracy dowodzą, że w Wielkiej Brytanii stale zwiększa się liczba osób pracujących (obecnie 29,73 mln) i ta tendencja ma się utrzymywać w pierwszym kwartale 2013 roku. Przyczynią się do tego z pewnością również rekrutacje w opisywanych przez nas poniżej firmach.

Wiele firm szuka pracowników w pierwszym kwartale 2013 r. Fot. the Italian voice (CC BY 2.0)

BS Social Care

Istniejąca od 1993 roku firma oferuje usługi rekrutacyjne, pomagając pracodawcom z sektora opieki znaleźć pracowników na stanowiska pracy tymczasowej i stałej. Firma dysponuje siecią 20 biur w najważniejszych miastach UK.

Poszukiwani: pracownicy sektora opieki różnych szczebli do pracy w różnych miejscowościach Wielkiej Brytanii.

Hertz

Jest to jedna z największych firm, oferujących wynajem samochodów osobowych, a działająca w 147 krajach świata i posiadająca około 8,1 tys. placówek. Ich światowe centrum rezerwacji odbiera około 40 mln rozmów telefonicznych rocznie, zapewniając 30 mln wypożyczeń samochodów.

Poszukiwani: pracownicy działu obsługi klienta do placówek na terenie całej Europy.

Home Retail Group

Grupa jest wiodącym na rynku brytyjskim sprzedawcą sprzętu gospodarstwa domowego. Handluje pod dwoma charakterystycznymi i uzupełniającymi się nawzajem markami: Argos i Homebase, obsługując łącznie około 200 mln klientów rocznie. Home Retail Group zatrudnia około 53 tys. pracowników.

Poszukiwani: pracownicy działów: Buying/Merchandising, Operations, Supply Chain i innych, zarówno do Argosa, jak i Homebase’a.

Johnson Controls

Jest to firma o zasięgu globalnym, działająca w ponad 150 krajach świata, a specjalizująca się w rozwiązaniach technicznych dla budownictwa i motoryzacji. Obecnie zatrudnia na całym świecie około 162 tys. pracowników, którzy produkują wysokiej klasy rozwiązania energooszczędne dla budownictwa, akumulatory samochodowe oraz zaawansowane baterie do samochodów hybrydowych i elektrycznych, a także systemy wyposażenia wnętrz samochodów.

Poszukiwani: inżynierowie, technicy, managerowie projektów i pracownicy wielu innych specjalności do pracy na terenie UK.

McAfee

Firma jest znanym producentem oprogramowań antywirusowych dla użytkowników indywidualnych, biznesowych, agencji rządowych itp.

Poszukiwani: pracownicy działu sprzedaży oraz informatycy do pracy w UK, Irlandii i innych krajach Europy.

Nielsen

Firma jest globalnym liderem badań i informacji rynkowych, pomaga dogłębnie zrozumieć konsumentów, jednocześnie wspierając klientów w podejmowaniu decyzji, które mogą prowadzić do rozwoju ich biznesu. Innowacje pomiarowe i analityczne pozwalają klientom doskonale dopasowywać się do zmiennych trendów rynkowych, nowych technologii i stale rosnących wymagań konsumentów. Firma istnieje od stu lat, zatrudnia obecnie prawie 34 tys. pracowników w ponad stu krajach świata.

Poszukiwani: managerowie, konsultanci i inni pracownicy do pracy w biurach w Headington, Woking, Birmingham oraz Londynie. Firma poszukuje również absolwentów uczelni wyższych do swojego programu Graduate Client Manager Scheme (rekrutacja kończy się 31 marca 2013 r.).

O2 UK

Firma jest częścią grupy Telefónica O2 Europe i wiodącym dostawcą usług komórkowych i internetowych dla firm i klientów indywidulanych.

Poszukiwani: doradcy-sprzedawcy do salonów sprzedaży O2 na terenie całego UK.

Spire Healthcare

Spire Healthcare jest wiodącą firmą zapewniającą prywatną opiekę zdrowotną. Na terenie UK dysponuje siecią 37 prywatnych szpitali. Zatrudnia 7,6 tys. pracowników, a rocznie w jej placówkach leczonych jest 930 tys. pacjentów. Dla Spier Healthcare pracuje ponad 3 tys. najbardziej doświadczonych lekarzy – specjalistów.

Poszukiwani: osoby na różne stanowiska, w różnych wydziałach firmy i w różnych placówkach.

emka, Twój Sukces w UK

Komentarze 3

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#103.03.2013, 13:50

do podzialu benefitow nie ma ofert ?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#203.03.2013, 16:30

ja też szukam... trzeba Donaldowi T. samobójstwo popełnić
(i jeszcze kilku innym)

Profil nieaktywny
kocham_scotland
#303.03.2013, 21:44

gdyby potrzebowali
- sprytnego platnego najemnika

-z plynnym jezykiem polskim (poszczal sie)

-kochanka na miare czarnego tulipana co sasiadke obraca jak maz w pracy

-z lekkimi odchylkami do plecacka z wódeczka

to jest na jemito dawny yamato....... esha

tylko czy dobrze placa?