Do góry

Poradnik dla przedsiębiorcy - spotkanie

Biuro księgowe Professional Accountant Group zaprasza tych, którzy rozważają otworzenie własnej działalności gospodarczej lub też taką już założyli, na spotkanie pod tytułem "Niezbędnik nowego przedsiębiorcy", które odbędzie się w Polskiej Restauracji "OASIS" w Londynie.

"Niezbędnik nowego przedsiębiorcy
– czyli sposoby unikania problemów we własnej firmie

Podczas seminarium wykładowcy opowiedzą o najistotniejszych czynnikach wpływających na finansowe zabezpieczenie działalności firmy na rynku brytyjskim.

Przedstawiciel polskiej instytucji ubezpieczeniowej "PolPlan" zaprezentuje dostępne formy ubezpieczeń (m.in. "Public Liability Insurance"), jakimi właściciele firm mogą zabezpieczyć się przed zdarzeniami powodującymi szkody finansowe. Natomiast Barclays zapozna gości z ofertą kredytową banku oraz sytuacją na rynku finansowym.

Przedstawiciel firmy Temida Claims będzie przekonywał, iż prawidłowe rozumienie i formułowanie umów w relacjach, jako "contractor" lub "subcontractor" nie jest niczym skomplikowanym. W planie przewidziano także czas na dyskusję z przedstawicielami powyższych instytucji.

Organizatorzy informują, iż "Niezbędnik nowego przedsiębiorcy" skierowany jest do osób, które rozważają rozpoczęcie własnej działalności lub które już prowadzą działalność na terenie Wielkiej Brytanii.

Komentarze