Do góry

Networking dla branży budowlanej

Gdzie?

Londyn

Kiedy?

28.09.2017


Polacy w Wielkiej Brytanii w porównaniu do innych grup etnicznych, a nawet rodzimych Brytyjczyków, częściej otwierają własne firmy. Polscy przedsiębiorcy na Wyspach działają prężnie w wielu sektorach, ale to właśnie budownictwo staje się naszą specjalnością. Z biegiem lat, polskie firmy budowlane w Wielkiej Brytanii zdobyły ogromną reputację wśród brytyjskich Klientów dzięki stosunkowi jakości do ceny, solidnemu wykonaniu, terminowość realizacji projektów i postawie, że „wszystko da się zrobić”.

Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, Polish Business Link zaprasza na pierwsze spotkanie networkingowe dla firm z branży budowlanej. Na spotkanie, prowadzone w języku angielskim, zaproszono Paula Greenwooda, posiadającego ponad 20 lat doświadczenia w pracy z sektorem budowlanym. Paul jest także zaangażowany w wiele branżowych networkingów, m.in. Constructing Excellence Collaborative Working Champions Group czy Institute for Collaborative Working.

Po jego wystąpieniu oraz sesji Q&A będzie okazja do przedstawienia swojego biznesu pozostałym uczestnikom wydarzenia oraz czas na nieformalny networking. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zastrzegamy prawo do akceptacji firm tylko z branży budowlanej (1 osoba na jedną firmę). #PBLINKconstruction

Kiedy: 28.09 (czwartek), 18:00 – 20:00

Gdzie: Carter Lemon Camerons, 10 Aldersgate St London, EC1A 4HJ

Bilety: w cenie £25 + VAT lub bezpłatnie dla członków dostępne na stronie: www.pblink.co.uk/construction.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis

Komentarze