Witam. Jestem Daniel. Mam 42 lata. W moim życiu nie było kolorowo. Jestem po przejściach. Ale doszedłem do wniosku, że jeszcze może być pięknie. Dlatego szukam samotnej kobiety która chciałaby również zmienić Swoje życie na lepsze i umówi się ze mną na kawę. Usiądziemy porozmawiamy i zobaczymy co z tego dalej bedzie. Może coś zaiskrzy, może powstanie miedzy nami związek. Pozdrawiam, buziaki