powiedzcie mi jak mozna operowac pieniedzmi z benefitow chodzi mi o to ze dostalem wyrownanie za kilka miesiecy i tak sie wacham jak sie rządzic tą kasa czy nie przyczepia sie do mnie ze np za duzo wydaje czy cos... podpowiedzcie;)
:)
jest tylko jeden sposób na wlaściwe wydanie/ulokowanie kasy tak, żeby się nie przyczepili.
zaraz ci podam nr konta, na ktore musisz wszystko przelać inaczej cię dopadnie skarbówka, policja, hmrc i te inne niedobre instytucje.
yac. to ja tez zaraz Ci podam numer konta :)
Jak sie nie podzielisz to podpierdole Cie na policji, ze oszukujesz ludzi w internecie :P
:-D
Auto koniecznie, tylko takie co ma tanie czesci :-)
a czemu akurat auto ??:D
jacht se kup ;)
Zanieś je do pobliskiej parafii, wtedy się nikt nie przyczepi, a ty będziesz miał okres składkowy na życie wieczne.
piotrek171203 #6
"a czemu akurat auto ??:D"
-----------------------
czemu akurat passat? - powinno być ;)
powiedzcie mi jak mozna operowac pieniedzmi z benefitow chodzi mi o to ze dostalem wyrownanie za kilka miesiecy i tak sie wacham jak sie rządzic tą kasa czy nie przyczepia sie do mnie ze np za duzo wydaje czy cos... podpowiedzcie;)