Do góry

Pieniadze z benefitow- jak wydawac ;D

Temat zamknięty
piotrek171203
10
24.07.2013, 21:34

powiedzcie mi jak mozna operowac pieniedzmi z benefitow chodzi mi o to ze dostalem wyrownanie za kilka miesiecy i tak sie wacham jak sie rządzic tą kasa czy nie przyczepia sie do mnie ze np za duzo wydaje czy cos... podpowiedzcie;)

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#124.07.2013, 21:48
yac.
3 302
yac. 3 302
#224.07.2013, 21:59

jest tylko jeden sposób na wlaściwe wydanie/ulokowanie kasy tak, żeby się nie przyczepili.

zaraz ci podam nr konta, na ktore musisz wszystko przelać
inaczej cię dopadnie skarbówka, policja, hmrc i te inne niedobre instytucje.

mariusz712
286 1
mariusz712 286 1
#324.07.2013, 22:39

yac. to ja tez zaraz Ci podam numer konta :)

Jak sie nie podzielisz to podpierdole Cie na policji, ze oszukujesz ludzi w internecie :P

paprykarz.
2 584
paprykarz. 2 584
#424.07.2013, 22:42
paprykarz.
2 584
paprykarz. 2 584
#524.07.2013, 22:43

Auto koniecznie, tylko takie co ma tanie czesci :-)

piotrek171203
10
#624.07.2013, 23:02

a czemu akurat auto ??:D

wiedzmapleple
2 732
#725.07.2013, 16:12

jacht se kup ;)

astroman
8 078
astroman 8 078
#825.07.2013, 16:38

Zanieś je do pobliskiej parafii, wtedy się nikt nie przyczepi, a ty będziesz miał okres składkowy na życie wieczne.

yac.
3 302
yac. 3 302
#925.07.2013, 17:25

piotrek171203
#6

"a czemu akurat auto ??:D"

-----------------------

czemu akurat passat? - powinno być
;)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis