No własnie chodziło mi o 0:1 POLSKA NIEMCY przecież;:)Mecz był ciekawy , niemcy grali kiepsko a my nie potrafilismjy tego wykorzystac, zdarłam sobie gardło a tu co 91 minuta meczu i GOL ;( Niestety nasz genialny trener Pan Janas nie miał pomysłu na ten mecz, co to za pomysł żeby zminiac zawodników w ostatnich 10 minutach meczu?? a Zdjecie Jelenia w 90 minucie było totalnie idiotyczne. ale co tam niedługo kolejny mecz i kolejne nerwy ;)
Boruc, Bosacki, Jeleń to bohaterowie tego meczu...z Ekwadorem przegraliśmy przez pyche, mamy powtórkę z MŚ z Korei... :/ Ciekawe jak wyjdzie Kostaryka... może honorowo z nimi wygramy??? Mam taką nadzieję...Nauczka z meczu - wymieńmy PZPN ... i Janasa... za dużo błędów...... brakowalo Franka...
Kepo - Nazywasz to zaangazowaniem? Bezsensowne faule Sobolewskiego i zenujace spacery Boruca z pilka (bronil swietnie, ale zolta kartka nalezala mu sie jak najbardziej)? Grali na remis, a nie po to by wygrac. Takie popisy mozna odstawiac jak sie ma juz jednego gola w kieszeni. Serce nie ma tu nic do rzeczy. Lehmann mial niewiele wiecej roboty niz bramkarz Ekwadoru.
Brawo za walke na boisku tak to prawda masa fauli byla niepotrzebnych ale bronilismy sie i przegralismy tylko 0:1 a nie 0:5 oczywiscie . Boruc, Jelen , Smolarek bardzo dobra gra .....Polska niestety za pozno sie obudzila sie na Mundialu po treningu jaki sobie urzadzili z Ekwadorem lekcewazac przeciwnika .......
Czy tylko mnie sie wydawalo, ze gdyby Borucowi pozwolili tez pobiegac
po boisku, to wiecej by sie dzialo pod bramka Niemcow? Faceta normalnie
trampki swierzbialy :)
W ogole to przynajmniej cos sie dzialo w czasie meczu, nie bylo zle.
Szkoda, ze trzeba bylo nozana gardle, zeby Polacy troche pobiegali po
boisku.
To takie uwagi laika ;)
co to był za mecz????? Kto wpuscił Jansa jako trenera????
91 minuta i gol dla niemców
O M G!!!!