Do góry

1:0 POLSKA NIEMCY

Temat zamknięty
hulagirl
93
14.06.2006, 21:52

co to był za mecz????? Kto wpuscił Jansa jako trenera????
91 minuta i gol dla niemców
 O M G!!!!

zgadnij!:)
3 278
zgadnij!:) 3 278
#114.06.2006, 21:54

janas lepiej od razu dymisje zloz!!!!!!!!!!!!jak do kraju chcesz caly wrocic!!!!!!!!!

zgadnij!:)
3 278
zgadnij!:) 3 278
#214.06.2006, 21:55

i anukag
0:1 polska niemcy!

Dzemek
592
Dzemek 592
#314.06.2006, 21:57

brawo kamcia1979 taka prawda.kazdy muwi ze zapozno zmiany.polska grała ladnie a niemcy zle i z taka grą nie zajdą daleko teraz brazylia musi wygrać ten turniej .dzieki polsko raz jeszcze.szkoda porazko.ona bolo najgozrej

Tom3cz3k
117
Tom3cz3k 117
#414.06.2006, 21:58

Oszukali nas !

PIOTR
146
PIOTR 146
#514.06.2006, 22:00

mysle ze gra byla wysokiej klasy. lecz coz sa lepsi i gorsi . JANAS  musi byc usuniety. brawo dla ARTURA.

Aneta
41
Aneta 41
#614.06.2006, 22:02

ale szkoda...:(

soltyssx
718
soltyssx 718
#714.06.2006, 22:04

tak malo zabraklo:((((((((((((((((((((((((

zgadnij!:)
3 278
zgadnij!:) 3 278
#814.06.2006, 22:05

nasi byli dobrzy, walczyli pieknie.niemcy sie bali,ale tym jednym golem udowodnili ze sa od nas lepsi.boruc w poniedzialek twierdzil ze wygramy na 100%...trudno...

radekone
2 588 10
radekone 2 588 10
#914.06.2006, 22:06

nie bylem przeciwko janasowi, ale po takich idiotycznych zmianach jak w tym meczu to chyba bede

marshall
7 587
marshall 7 587
#1014.06.2006, 22:06

Polacy w tym meczu chcieli grac i grali co sklania do wniosku, ze Ekwador byl po prostu zekcewazony - mysleli ze wygraja na stojaco. Bramka w 91 min jest rzeczywiscie dolujaca. Ostatnia szansa awansu: Kostaryka i Niemcy wygrywaja z Ekwadorem, Polska potrzebuje 3:0 z Kostaryka

hulagirl
93
#1114.06.2006, 22:08

No własnie chodziło mi o 0:1 POLSKA NIEMCY przecież;:)Mecz był ciekawy , niemcy grali kiepsko a my nie potrafilismjy tego wykorzystac, zdarłam sobie gardło  a tu co 91 minuta meczu i GOL ;( Niestety nasz genialny trener Pan Janas nie miał pomysłu na ten mecz, co to za pomysł żeby zminiac zawodników w ostatnich 10 minutach meczu?? a Zdjecie Jelenia w 90 minucie było totalnie idiotyczne. ale co tam niedługo kolejny mecz i kolejne nerwy ;)

Profil nieaktywny
fakesunshine
#1214.06.2006, 22:11

to nie wina janasa !!! on nie gral na boisku a pozatym mielismy fuksa!! w 1 polowie mogli nam 2 wpakowac  a w drugiej nasteone 2 nawet strzalu groznego nie oddalismy...

wenger small
64
#1314.06.2006, 22:14

no wlasnie mogli!!!o dziwo naprawde dobry mecz tym bardziej szkoda

kaska187
390
kaska187 390
#1414.06.2006, 22:17

dlaczego janas nie zrobil zmian wczesniej

Adrian
108
Adrian 108
#1514.06.2006, 22:17

brawa za walkę! tego brakowało w pierwszym meczu z Ekwadorem. Po takim meczu, nawet przegranym, możemy być z nich dumni;]

kaska187
390
kaska187 390
#1614.06.2006, 22:22

taki Klinsman potrafi dokonac zmian w 60 min chociaz wcale nie mial noza na gardle brawo dla Jelenia,Smolarka i oczywiscie dla Boruca do zmiany w 60 min Krzynówek i Maciek Zurawski tez dzisiaj niczego nie pokazal

PIOTR
146
PIOTR 146
#1714.06.2006, 22:23

jestem doroslym facetem ale chyba puszcze kilka lez. narka

sebastianhe77
161
#1814.06.2006, 22:25

Brawo dla POLSKI nie mamy sie czego wstydzic po tym meczu i mozemy wracac z mundialu do Polski niestety ... Zacieta walka na boisku , determinacja Polakow ....Wiecej takich widowisk z udzialem polskiego zespolu ......

Profil nieaktywny
F1lmowiec
#1914.06.2006, 22:28

winna jest tu tylko gra z ekwadorem ktorego zlekcewazylismy, z niemcami gralismy a z ekwadorem nie. sam nie wiem o czym nasza reprezentacja myslala ze poprostu nie grali. z niemcami widac bylo chcielismy wygrac ale byli lepsi.....

Mateusz
898
Mateusz 898
#2014.06.2006, 22:30

Chyba Was pogielo! Jakie brawa? Jaka duma? Z asekuranctwa i bezsensownych fauli??? Gdyby nie Boruc i poprzeczka to by nas pozamiatali 5:0. A tak wymierzyli nam najnizsza mozliwa kare. I slusznie!

kaska187
390
kaska187 390
#2114.06.2006, 22:31

zgodze sie ze walczyli ze byla to inna druzyna niz z Ekwadorem ale zeby wygrac trzeba mecz wybiegac a nie spacerowac dlaczego Jelen potrafi do konca a pozostali tylko do60 min

Adrian
108
Adrian 108
#2214.06.2006, 22:32

z Kostaryką jak tak zagramy to wygramy;] może wszyscy rezerwowi wyjdą i bedzie powtórka z Korei;D ...dumni po porażce!

hulagirl
93
#2314.06.2006, 22:32

Trzeba przyznac że Boruc jest dzis gwiazda tego meczu, tylko szkoda ze taki wynik, no i Jelen chyba jako jedeyny z naszych graczy wie że mamy dwie bramki i do jednej strzelamy my,  brawo wiec dla nich Boruc i Jelen

Adrian
108
Adrian 108
#2414.06.2006, 22:33

Biszop - za walkę! zaangarzowanie i serce, nawet jak nie sięgali umiejetnościami to grali na ile mogli;P

kaska187
390
kaska187 390
#2514.06.2006, 22:36

po drugie zawsze my kibice mierzymy zbyt wysoko a realia sa troche inne widac to po grze innych druzyn nawet taka Kostaryka potrafila Niemcom strzelic 2 bramki  a my.....

olek
8
olek 8
#2614.06.2006, 22:38

    mielismy wyrzucac telewizor...ale sie w ostatniej chwili powstrzymali. do dupy to wszystko...brawo dla boruca...dobra druga linia i nic wiecej

Pawel
141
Pawel 141
#2714.06.2006, 22:39

Boruc, Bosacki, Jeleń to bohaterowie tego meczu...z Ekwadorem przegraliśmy przez pyche, mamy powtórkę z MŚ z Korei... :/ Ciekawe jak wyjdzie Kostaryka... może honorowo z nimi wygramy??? Mam taką nadzieję...Nauczka z meczu - wymieńmy PZPN ... i Janasa... za dużo błędów...... brakowalo Franka...

Mateusz
898
Mateusz 898
#2814.06.2006, 22:40

Kepo - Nazywasz to zaangazowaniem? Bezsensowne faule Sobolewskiego i zenujace spacery Boruca z pilka (bronil swietnie, ale zolta kartka nalezala mu sie jak najbardziej)? Grali na remis, a nie po to by wygrac. Takie popisy mozna odstawiac jak sie ma juz jednego gola w kieszeni. Serce nie ma tu nic do rzeczy. Lehmann mial niewiele wiecej roboty niz bramkarz Ekwadoru. 

sebastianhe77
161
#2914.06.2006, 22:41

Brawo za walke na boisku tak to prawda masa fauli byla niepotrzebnych ale bronilismy sie i przegralismy tylko 0:1 a nie 0:5 oczywiscie . Boruc, Jelen , Smolarek bardzo dobra gra .....Polska niestety za pozno sie obudzila sie na Mundialu po treningu jaki sobie urzadzili z Ekwadorem lekcewazac przeciwnika ....... 

kryska
2 819
kryska 2 819
#3014.06.2006, 22:43

Czy tylko mnie sie wydawalo, ze gdyby Borucowi pozwolili tez pobiegac
po boisku, to wiecej by sie dzialo pod bramka Niemcow? Faceta normalnie
trampki swierzbialy :)
W ogole to przynajmniej cos sie dzialo w czasie meczu, nie bylo zle.
Szkoda, ze trzeba bylo nozana gardle, zeby Polacy troche pobiegali po
boisku.
To takie uwagi laika ;)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis