Jak ja to widze..prosto WALCZYLI jak lwy taka jest prawda,pressing na calym boisku naprawde robilo to wrazenie ...natomiast co do walorow czysto pilkarskich a wiec ..bylismy gorsi od Niemcow Pilkarsko/ i mowie to z bolem serca/ bylismy gorszym zespolem i majacym mniejsza ilosc szans na zdobycie bramek. DOWOD jesli za najlepszego pilkarza uwaza sie bramakarza to o czyms swiadczy!!!OBRONCY akurat teraz zagrali SWIETNIE!!!krytykowani przeze mnie BASZCZYNSKI,ZEWLAKOW zagrali swietnie naprawde i Bosacki pelne zaskoczenie tylko....znowu ta pomoc!!! o ile bardzo dobra gra destrukcyjna o tyle mamy klopoty z ofensywa i tego nikt nie zakwestionuje!!Brakuje nam gry kombinacyjnej nie umiemy grac jak Czesi,holendrzy etc i to jest dla mnie bezdyskusyjne..REASUMUJAC byl to naprawde dramatyczne i piekne widowisko natomiast nie mozemy sie ograniczac do tego ze walczylismy jak rowny z rownym z NIEMCAMI bo uwazam ze to jest SLABY ZESPOL a prawda jest taka ze grali ONI na 110% .CHCACY cos osiagnac w pilce nie mozemy sie PODNIECAC jakas skromna porazka z niemcami .MUSIMY WYGRYWAC!!!
i prawda jest taka tez ze z tymi pilkarzami plus FRANEK musielibismy byc w 110% formie zeby moc wygrac np 2 mecze na 10 z Holandia czy Czechami,anglia!!podejrzewam ze HISZPANIA,WLOCHY nie wspome juz o Brazylii,Argentynie sa zasilnymi zespolami dla NAS!!! taka jest prawda !!!kto widzial jak gra hiszpania,wlochy,argentyna zna odpowiedz..JAKIE ONI AKCJE PRZEPROWADZAJA jakie bramki strzelaja my Mozemy jedynie pomarzyc ...szkoda
co to był za mecz????? Kto wpuscił Jansa jako trenera????
91 minuta i gol dla niemców
O M G!!!!