Do góry

Apel

Temat zamknięty
bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
03.10.2011, 11:44

po prostu apel o usuniecie na stale ze spolecznosci osoby Shaun The Sheep. Ciagle nawolywanie do nie nawisci, popieranie lamania prawa, niekonczaca sie agitacja wyborcza, manipulacja wprowadza zamieszanie i niezdrowa atmosfere na forum emito.net. Koniec koncow jest to portal spolecznosci zamieszkujacej Szkocje i mam juz po dziurki w nosie sluchanie o Tusku, smolensku i kaczorach.

Dosc.

Jezeli popierasz apel daj lajka i zrobimy zbiorowe zgloszenie Owcy do moderacji.

Pzdr.

Profil nieaktywny
Shaun_The_Sheep
#21105.10.2011, 14:48

klonem ?
mowi sie - Twarde prawo lecz prawo (z prawa rzymskiego)

moze pomysle o tych tysiaczkach ... a moze nie

vanderval
987
vanderval 987
#21205.10.2011, 14:53

urko
#210 | Dziś - 14:41

A w którym to niby miejscu wspomniałem o poglądach politycznych?
Poruszyłem jedynie temat nawoływania do dyskryminacji.
Więc może zamiast doszukiwać się histerii u kogoś, to może lepiej weź się za czytanie ze zrozumieniem?

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#21305.10.2011, 15:23

W sumie nic nowego nie pokazales vanderval. Gramatycznie poprawna papka i obronca ucisnionych. Skoro tak zaciekle bronisz pogladow owcy, dlaczego dyskryminujesz moja dyslekcje? Piszesz misiu na tym samym pziomie co ja ino troche bardziej en om.

:)

urko
19 410 56
urko 19 410 56
#21405.10.2011, 16:43

dizas, jaka dyskryminacja? niechec do nachalnej glupoty, to nie jest zadna dyskryminacja

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#21505.10.2011, 16:44

a procesy w "trybie wyboorczym" beda?

urko
19 410 56
urko 19 410 56
#21605.10.2011, 16:52

tak, jak napisal w swoim apelu bus_37, bohater tego watku jest osoba wyjatkowo naprzykrzajaca sie pozostalym uzytkownikom swoimi nachalnymi, oderwanymi od rzeczywistosci wtretami politycznymi, obrazajaca innych uzytkownikow niewybrednymi epitetami itp. Apel o usuniecie z forum tego trolla nie ma nic wspolnegoz jakakolwiek dyskryminacja.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#21705.10.2011, 16:54

Jak to nie? Przecież to dyskryminacja umysłowo chorych :P

M.Grzybowski
4 616
M.Grzybowski 4 616
#21805.10.2011, 17:25

Pod ponizszym linkiem chce przedstawic propozycje jak obchodzic sie z politycznymi nawiedzencami
http://www.emito.net/spolecznosc/gr...
Komentarz: pewien znany psychopata szczeknal po swojemu dwa razy w watku, w ktorym rozmawialismy na konkretny temat; nikt sie do niego nie odezwal, zmilczelismy prowokacje i on PRZESTAL.
Na owce i jego klony tez polecam ten sposob.

urko
19 410 56
urko 19 410 56
#21905.10.2011, 17:56

@M.Grzybowski #218

Przyznaję, że to jest wyjście bardzo eleganckie, ale niestety nie zawsze skuteczne.

Konto usunięte
6 105
#22206.10.2011, 20:55

#218

hehehehhe

przeceniasz swoje mozliwości i wpływ dziadku

powinieneś zauważyć, że w ogóle już mało pisuję a zupełnie nawet nie spodziewałem się twoich śmiesznych komentarzy do moich wpisów
będąc szczerym to w moim świecie w ogóle nie istniejesz...

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#22407.10.2011, 00:33

"Boże mój, jakież zimne piersi mam. To zawsze tak przed wyborami."
h. kociubinska

Profil nieaktywny
Shaun_The_Sheep
#22519.02.2012, 16:51

- Przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości – stwierdził Janusz Palikot podczas ubiegłotygdniowego spotkania zorganizowanego przez Aleksandra Kwaśniewskiego. (...)

http://www.wprost.pl/ar/306384/Pali...

Profil nieaktywny
Shaun_The_Sheep
#22619.02.2012, 16:54

(...) Jeden z uczestników konwersatorium: - Wystąpienia Cimoszewicza i Kwaśniewskiego były klasowe, ale Palikot swoim wyskokiem trochę zepsuł dyskusję. Widać, nie mógł wytrzymać. (...)

Wytrzymac ? czego ? a moze do kiedy ?

epikur
551
epikur 551
#22720.02.2012, 18:13

Shaun The Sheep te postkomunistyczne tłuki które cię atakują najzwyczjniej w świecie zaczęli dostrzegać, ze te ich wycia od ponad 5-lat na temat wielkosci tuska długiej ławki jego fachowców i terrorze Kaczyńskiego to zwykła hucpa propagandzistów rodem z PRL.Rzeczywistość niestety skrzeczy a degrengolada w Polsce postępuje i niszczy wszystko co chroni ludzi.Wstyd sie im przyznać do mizerii umysłowej, tylko wyzwiska im pozostały.

epikur
551
epikur 551
#22820.02.2012, 18:15

weżcie sobie za kompana niesiołowskiego i urbana.

maly123
8
#22920.02.2012, 18:16

Masz racje

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#23020.02.2012, 19:00

i piszą to miłośnicy nieudacznika który się wychował w PRL i ciągle za nim tęskni :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#23120.02.2012, 19:05

Tomaszu, więcej tolerancji dla szaleńców proszę, to też ludzie, trochę inni od normalnych, ale jednak ciagle ludzie :P ;))

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#23220.02.2012, 19:12

ja tam jestem tolerancyjny. ba, ja się cieszę że oni istnieją i tworzą te swoje chore wizje rzeczywistości... będzie mi ich brakować jak w końcu powymierają...
co ciekawe, ich dzieci wcale nie popierają ich poglądów, biedacy umrą bezpotomnie :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#23320.02.2012, 19:13

Ja też jestem tolerancyjny, ale PiSowski asfaltobeton musi leżeć na swoim miejscu :P ;)))

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#23420.02.2012, 19:40
folksdojcz.tusk
647
#23521.02.2012, 12:31

Wrogom PO-lski i PO-rtii mówimy stanowcze NIE!

folksdojcz.tusk
647
#23621.02.2012, 12:35

http://i.telegraph.co.uk/multimedia...

Shaun, lasso do ręki i dalej rób porządek z PO-mylonym bydłem.

Lilu123
276
Lilu123 276
#23721.02.2012, 20:47

"Cholera jasna! Won mi tu stąd, jeden z drugim! Będzie mi tu kłaki rozrzucał! Panie! Tu nie jest salon damsko-męski! Tu jest kiosk RUCH-u! Ja... Ja tu mięso mam!"

Taa my to już wiemy Was nikt nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe....

Profil nieaktywny
Shaun_The_Sheep
#23821.02.2012, 21:12

Zastanawiam się, jak rozwiąże Wyborcza sprawę nowego niemieckiego prezydenta, pastora Gaucka. Jak by na niego nie patrzec, jest niemieckim odpowiednikiem Antoniego Macierewicza, wszystko sie zgadza, nieprzejednany antykomunizm, uczciwośc, pryncypialność i nieczynienie jakichkolwiek wyjątków. Młodziakom przypomnę, że pastor Gauck robił w Niemczech lustrację. Robił, a ściślej ZROBIŁ, tryb dokonany, zgodnie z niemieckim prawem i niemiecka pedanterią, bezwzględnie. Żaden szpicel nie miał prawa pozostac w polityce, w urzędach, w szkole.
(...)
http://niepoprawni.pl/blog/1489/pre...

(@ biale jest biale, czarne jest czarne)

kama79_79
Glasgow
22 709
#23921.02.2012, 21:16

Tobie sie cos nie pojebalo?Niedlugo bedziesz linki z niezaleznej w "Mamusie z terminem na maj" wklejal.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#24021.02.2012, 21:19

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis