Do góry

Bezkarność nieletnich. Problem UK

Temat zamknięty
Dovahkiin
106
Dovahkiin 106
06.03.2021, 14:23

https://www.edynburg.online/edynburg-kierowca-autobusu-zaatakowany-przez...

Sytuacja z wtorku z tego tygodnia.

https://www.edynburg.online/edynburg-gangi-agresywnych-nastolatkow-zagra...

A to z 10 lutego.

Czy dorośli nie mogą już nic zrobić? Jak ludzid mogą się bronić?

Profil nieaktywny
Delirium
#6107.03.2021, 21:08

Trzeba wprowadzić parytet dla kucharek.

iwo
7 761
iwo 7 761
#6207.03.2021, 21:09

Może kobiety nie ogarnęły jescZe całej tej technologii?:) lepiej w tych internetach nie siedzieć:)

Sokole
11 396
Sokole 11 396
#6307.03.2021, 21:09

i murarek

Profil nieaktywny
Delirium
#6407.03.2021, 21:09

I tak nie mają teraz nic do roboty, pomidorową z dzisiejszego rosołu będą robić dopiero jutro około piętnastej.

Sokole
11 396
Sokole 11 396
#6507.03.2021, 21:11

z ryzem czy z makaronem?

Zaskocz mnie

iwo
7 761
iwo 7 761
#6607.03.2021, 21:12

Z ryżem i makaronem:)

Infidel
14 242
Infidel 14 242
#6707.03.2021, 21:12

z ryzem czy z makaronem?

Z bolem istnienia.

Profil nieaktywny
Delirium
#6807.03.2021, 21:12

maya2002 1 197

" warto bylo...i kazdego gnojka potraktuje odpowiednio do sytuacji mimo ryzyka:) "

Zerknij no na mapę, czy twój haniebny akt bestialskiej napaści na małoletniego, bezbronnego i słabszego rdzennego mieszkańca tutejszych ziem został odnotowany w statystykach iwo.

iwo
7 761
iwo 7 761
#6907.03.2021, 21:12

A najlepiej z ryżem, makaronem i ziemniakami:)

Profil nieaktywny
Delirium
#7007.03.2021, 21:13

Sokole 6 399

#65Dziś - 21:11

"z ryzem czy z makaronem?"

Zupa ewidentnie z makaronem, a jeść będą z ryżym jak z roboty wróci.

Profil nieaktywny
Delirium
#7107.03.2021, 21:14

#69:

zoemniaki fÓ, pyry smaczniejsze.

Sokole
11 396
Sokole 11 396
#7207.03.2021, 21:14

Pomidorowej i rosolu z ziemniakami nigdy nie moglem zrozumiec.

Lekcja dla mnie, musze pracowac nie tylko nad social skills ale tez nad tolerancja.

Profil nieaktywny
Delirium
#7307.03.2021, 21:14

* ziemniaki, kurna.

iwo
7 761
iwo 7 761
#7407.03.2021, 21:15

Rosół z ziemniakami? Whaaaaaaaaaaaaat?

iwo
7 761
iwo 7 761
#7507.03.2021, 21:15

Mizeria z octem czy cukrem?

Sokole
11 396
Sokole 11 396
#7607.03.2021, 21:15

Sa takie przypadki.

U Ruskich tez z chlebem

Infidel
14 242
Infidel 14 242
#7707.03.2021, 21:16

Miem kolege co tez sie rozpedzil i systemem Polskim zrobil akcje na "nieletnich" bo mu kopali po aucie, rezultat taki, ze on z paragrafami za napasc i molestowanie skonczyl a rodzina musiala sie wyniesc z osiedla bo okna mieli przewiewne. Jak slysze, ze ktos tam nakopal gowniakom to mysle, ze z calym szacunkiem pierd0li farmazony albo mial cholerne szczescie.

Profil nieaktywny
Delirium
#7807.03.2021, 21:17

iwo 6 745

#75Dziś - 21:15

"Mizeria z octem czy cukrem?"

??!!

Profil nieaktywny
Delirium
#7907.03.2021, 21:17

No dobra, nie będę ściemniał, zdziwiłem się nieco bardziej:

?????!!!!!!

iwo
7 761
iwo 7 761
#8007.03.2021, 21:18

Podobno są ludzie co jedzą mizerię na słodko:)

maya2002
5 594
maya2002 5 594
#8107.03.2021, 21:19

#68 w dupie mam wszelkie statystyki :) to sa dzieci? to sa skur....ny a nie dzieci, w mojej okolicy wszystkie dzieci wiedza co o nich mysle i jak je bardzo kocham :) dlatego mam spokoj

Infidel
14 242
Infidel 14 242
#8207.03.2021, 21:19

I mowie to ze pracuje z mlodzieza w roznym wieku i pierwsze co dzieciar ia sie tu uczy to obrona na molestowanie, serio jak ktos liczy, ze wyplaci plaskacza jakiemus 17latkowi, to radzilbym sie ogarnac, bo w najlepszym przypadku dostaniecie wyrok a w najgorszym przyjdzie mama trzyzebowa z kosa... Tak bylo w szkole mojego dzieciaka.

iwo
7 761
iwo 7 761
#8307.03.2021, 21:22

Młodzież musi się wyszumieć:)

Już nie demonizujmy tej młodzieży!

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#8407.03.2021, 21:23

Trzeba wprowadzić parytet dla kucharek

pól życia na kuchni i dalej nie wiem skąd ten mit, że faceci to lepsi kucharze. w chwaleniu się lepsi.

maya2002
5 594
maya2002 5 594
#8507.03.2021, 21:24

#82 ja dojechalam jednego gnojka, podczas wymierzania mu kary poinformowalam go o tym, ze sprawa jest juz zgloszona na policji i co...wracam wieczorem do domu i pod domem zaczepiaja mnie rodzice delikwenta, proszac mnie o nie zglaszanie sprawy na policje...coz bylo juz za pozno...sprawa poszla dalej i tak poszlam na reke mlodocianemu, zeby mu sprawy nie zaklada kurator itp, mial tylko przeprosic i obiecac poprawe :)

harrier
11 504
harrier 11 504
#8607.03.2021, 21:24

< przyjdzie mama trzyzebowa z kosa

To sie nazywa trójząb, a nie kosa. I to nie mama byla, ale Neptun, wladca morz i oceanow.

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#8707.03.2021, 21:25

Neptuna to była

iwo
7 761
iwo 7 761
#8807.03.2021, 21:25

Hahaha hahahahaha

harrier
11 504
harrier 11 504
#8907.03.2021, 21:26

Już nie demonizujmy tej młodzieży!

Co im zrobisz, starzeja sie, to marudza. Wszedzie pelno tych emerytow.

iwo
7 761
iwo 7 761
#9007.03.2021, 21:26

Salacja ignoranty:)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis