jaki dostawca gazu jest najlepszy/najtanszy.Mam gaz od power gen?Powinnam zmienic na scottish gas czy zostawic jak jest (poprzedni wlasciciel mieszkania to wybral) ? i jeszcze mam pytanie - czy majac bojler do grzania wody ten bojler wydaje odglosy tylko jak sie odkreca kurki u mnie w domu czy calym budynku?:) one sa polaczone ze soba?
podobno ceny dostaw gazu maja podobne, jak masz bojler podlaczony u siebie np.do gniazda z pradem to tylko u Ciebie, chyba ze jest to jakis wspolny system dla np. calego pionu, a masz licznik do tego bojlera czy kase na grzanie musisz wrzucac?
jaki dostawca gazu jest najlepszy/najtanszy.Mam gaz od power gen?Powinnam zmienic na scottish gas czy zostawic jak jest (poprzedni wlasciciel mieszkania to wybral) ? i jeszcze mam pytanie - czy majac bojler do grzania wody ten bojler wydaje odglosy tylko jak sie odkreca kurki u mnie w domu czy calym budynku?:) one sa polaczone ze soba?
dzieki