Do góry

mam pytanie o gaz

Temat zamknięty
Karol
1 098
Karol 1 098
17.06.2006, 11:34

jaki dostawca gazu jest najlepszy/najtanszy.Mam gaz od power gen?Powinnam zmienic na scottish gas czy zostawic jak jest (poprzedni wlasciciel mieszkania to wybral) ? i jeszcze mam pytanie - czy majac bojler do grzania wody ten bojler wydaje odglosy tylko jak sie odkreca kurki u mnie w domu czy calym budynku?:) one sa polaczone ze soba?


 


dzieki

stalinopole
92
#117.06.2006, 14:32

wybuchnie ci chata!!ha ha ha

imskrak
1 071
imskrak 1 071
#217.06.2006, 14:42

podobno ceny dostaw gazu maja podobne, jak masz bojler podlaczony u siebie np.do gniazda z pradem to tylko u Ciebie, chyba ze jest to jakis wspolny system dla np. calego pionu, a masz licznik do tego bojlera czy kase na grzanie musisz wrzucac?

demonwj
1 867
demonwj 1 867
#317.06.2006, 14:50

z tego co wiem bo znajomi Szkoci mowia to scotish gas jest najtanszy ale jak to sie ma do cen trudno mi powiedziec...

Lipin
314
Lipin 314
#517.06.2006, 19:34

ok 10L za pol litra dobrej hi

paula519
1 009
paula519 1 009
#617.06.2006, 19:44

mozesz napisac jakie odglosy wydaje ten bojler??:D:)))

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis