Do góry

Najważniejsze Wydarzenie Dnia - zapodaj link

Zaloguj się by dodać komentarz
Scribe777
2 087
Scribe777 2 087
22.05.2016, 18:41

Wobec wielu wydarzen Emito bezwstydnie milczy - pomoz innym byc na biezaco z istotnymi wydarzeniami dnia/ tygodnia.

tutturu.
872
tutturu. 872
#3393120.06.2026, 22:56

Już nieprawda.

harrier
11 505
harrier 11 505
#3393220.06.2026, 23:24

Dzie , kto i ile płaci?Jak sie slórzoncym jest ?

Ja nie wiem, jak u innych paniuf, ale u mnie sórzba by mnie placila co laska, gdybym tylko mogla scierpiec, rze opcy mi chodzo po chacie i mowio, rze powus zajechau.

tutturu_
413
tutturu_ 413
#3393320.06.2026, 23:26

harrier

#33920 Dziś - 13:28

roboty sa mile widziane. Ale robotne roboty, a nie tancujonce, bo prurznowac sama dam rade ;-) harrier

#33925 Dziś - 16:16 robot edwart dzies poleciau siem lansować i nie ma z niego porzytku. Edward ciężko pracuje jako influencer, sprzedaje swoje napoje, robi milion rzeczy. Influencer to coś jak plemnik - próbują miliony, udaje się jednemu, a takich śmakich i owaakich uczycieli jest na pęczki. Edward sprawia ludziom radochę, w przeciwieństwie do uczycieli, którzy dają ludziom depresję i jeszcze się drą, żeby im za to płacić. No chyba że pozwolą młodzieży założyć sobie kubeł śmieciowy na łepetynę - wtedy bawią, chociaż nie są influencerami. Edward ciężko pracuje, a gdy wieczorem wraca do domu, utrudzony, zdarza mu się zawiesić nad michą żurku.

harrier
11 505
harrier 11 505
#3393421.06.2026, 12:15

Nocusz, te co im sie nie udalo zostac edwardem, tesz chco żryc, beszczelne.

Uczyciel dobrze odzywiony może zabawic dzieci i mlodzież, ale derekcja i rodzice żadaja, żeby uczyl! Az mu guzki na strunach glosowych wyrosna albo zeswiruje, co zreszta tez bywa pocieszne ;-)

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3393521.06.2026, 12:40

Fszystkih pedagogóf powinny wysuać na Madagaskar.

Rzeby mieli ciepuo.

A Edward i jemu podobne so zimne f dotyku.

Fuj.

Dzień dobry.

tutturu_
413
tutturu_ 413
#3393621.06.2026, 12:46

Od zabawiania dzieci to są kościołowe, a uczyciel nie ma uczyć, jeno stawiać dobre stopnie. Sam mógłbym to robić, za ułamek uczycielskiej stawki. :p Dobrydobry.

harrier
11 505
harrier 11 505
#3393721.06.2026, 13:11

Nie da sie kazdemu dac dobrych stopni, bo te, co ladniej od kolegi pokolorowaly szlaczek, domagaja sie lepszego stopnia. Chca, zeby byl podzial na lepsze i gorsze - dorosli tak samo! Poza dziwakami, ktore mysla, ze wszyscy jestesmy gorsi ;-)

Za ulamek? To musialbys byc bogaty z domu i spolecznie sie udzielac przy tablicy.

tutturu_
413
tutturu_ 413
#3393821.06.2026, 13:22

Widzisz, pracowity człowiek zajarzyłby od razu, że byłaby to jedynie dodatkowa fuszka do odbębnienia pomiędzy obiadem a deserem, ale leniwej uczycielce nie wpadło to do głowy. ;p

tutturu_
413
tutturu_ 413
#3393921.06.2026, 13:23

Bierzzesz dziennik i stawiasz dobre oceny, od góry do dołu, wielkie mi ajwaj...

tutturu_
413
tutturu_ 413
#3394021.06.2026, 13:25

Kwadrans i po ptokach. Mógłbym wziąć etaty w kilku szkołach i do południa być po robocie... a wstaję po jedenastej... :p

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3394121.06.2026, 15:16

To Ty jezdeś zwolennikiem Collegium Humanum.

Jak ktoś ma, I zapuaci to czemu nie miauby zrobić doktorata abo oczszymać tytuł docenta ?

Za otpowiedniom opłatom- ma sie rozumieć.

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3394221.06.2026, 15:19

# 937

Panno Harrier, prosze sie nie wymondżać.

Fszak jest niedziela .

Lus.

harrier
11 505
harrier 11 505
#3394321.06.2026, 21:18

Mi fszysko jedno, ale to rospendzone do roboty tutturu polapie etaty i dla leniwych zabraknie ;-)

Brurlb
139
Brurlb 139
#3394421.06.2026, 21:32

Niech pouapie bo wszystkie pedagogi poóciekauy ze szkouy. Nikt nie chce óczyć poza kadrom we wieku emerytalnym. Ci co zostali to jest im fszystko jedno jakie stopnie fpisójom byleby sie madki nie pojawiauy f szkole bo awantóra, kórator i groźby karalne. Świad zeszed na psy ....

harrier
11 505
harrier 11 505
#3394521.06.2026, 23:16

Nikt nie chce óczyć poza kadrom we wieku emerytalnym.

No totesz. Znaczy siem, te, co głos straciły, to pokazójo na migi, rze jusz nie chco óczyc.

Ale jak ktura zwaryjóje, to óczepi siem framógi i trfa na posterónkó ;-)

tutturu_
413
tutturu_ 413
#3394621.06.2026, 23:17

Brurlb

#33944Dziś - 21:32

Niech pouapie bo wszystkie pedagogi poóciekauy ze szkouy. Nikt nie chce óczyć poza kadrom we wieku emerytalnym.

A po co się uczyć, skoro inni wiedzą już wszystko? A skoro inni wiedzą, to wie również internet, wie AI i zawsze można się zapytać.

:P

tutturu_
413
tutturu_ 413
#3394721.06.2026, 23:18
tutturu_
413
tutturu_ 413
#3394821.06.2026, 23:22

Z innej beczki: czy alfons odebrał już Order Ptaka pedofilowi i współpracownikowi SB, niejakiemu Gulbinowiczowi?

tutturu_
413
tutturu_ 413
#33949Wczoraj - 00:16

Judasz zajrzał tu o 23:46, chyba cosik nieteges sobie posłał. ;p

Brurlb
139
Brurlb 139
#33950Wczoraj - 04:21

Dzień dobry...

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#33951Wczoraj - 11:28

#949

Jużem lerzał, oczy zamkniente, I co se zasne to mnie sie Bonkiewicz śni, jak f Berlinie go lali.

Czy tesz on lał ?

I ze wżaskiem budziłem się, i kota.

tutturu.
872
tutturu. 872
#33952Wczoraj - 13:32

Mnie się śniło, że tutejszy premier podaje się do dymisji.

tutturu.
872
tutturu. 872
#33953Wczoraj - 13:33

Dzieńtakise.

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#33954Wczoraj - 15:06

Nie buj.

Bedzie cieplej.

Nawet bardzo.

tutturu.
872
tutturu. 872
#33955Wczoraj - 18:09

Co ty wiesz o "bardzo ciepło"...

;p

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#33956Wczoraj - 19:32

Mię tyle nie poczszeba.

Ja tam na stopnie nigdy pazerny nie byłem.

tutturu.
872
tutturu. 872
#33957Wczoraj - 22:39

Dla mnie optymalne w dzień to są te w nocy. 18-20° i więcej nie potrzeba.

harrier
11 505
harrier 11 505
#33958Wczoraj - 22:59

Ja tam na stopnie nigdy pazerny nie byłem

Prawde muwi wyjontkowo. Dawałam czszy plus, to pytał, czemu asz tyle.

  • 1
  • z
  • 1132

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis