harrier
#33920 Dziś - 13:28
roboty sa mile widziane. Ale robotne roboty, a nie tancujonce, bo prurznowac sama dam rade ;-) harrier
#33925 Dziś - 16:16 robot edwart dzies poleciau siem lansować i nie ma z niego porzytku. Edward ciężko pracuje jako influencer, sprzedaje swoje napoje, robi milion rzeczy. Influencer to coś jak plemnik - próbują miliony, udaje się jednemu, a takich śmakich i owaakich uczycieli jest na pęczki. Edward sprawia ludziom radochę, w przeciwieństwie do uczycieli, którzy dają ludziom depresję i jeszcze się drą, żeby im za to płacić. No chyba że pozwolą młodzieży założyć sobie kubeł śmieciowy na łepetynę - wtedy bawią, chociaż nie są influencerami. Edward ciężko pracuje, a gdy wieczorem wraca do domu, utrudzony, zdarza mu się zawiesić nad michą żurku. 
Nie da sie kazdemu dac dobrych stopni, bo te, co ladniej od kolegi pokolorowaly szlaczek, domagaja sie lepszego stopnia. Chca, zeby byl podzial na lepsze i gorsze - dorosli tak samo! Poza dziwakami, ktore mysla, ze wszyscy jestesmy gorsi ;-)
Za ulamek? To musialbys byc bogaty z domu i spolecznie sie udzielac przy tablicy.
Wobec wielu wydarzen Emito bezwstydnie milczy - pomoz innym byc na biezaco z istotnymi wydarzeniami dnia/ tygodnia.