Wiecie co po prostu brak mi slow na to czy nie sadziecie ze Giertych to po prostu BURAK???
http://wiadomosci.onet.pl/1340743,11,item.html
Historia Polski z nauka patriotyzmu??? na czym to niby by mialo polegac??? Od zawsze bylo zle, cierpielismy teraz tez trzeba??? brak slow totalny bezsens!!!
sorki mialo byc Peryferyjnosc Polski
Wiecie co po prostu brak mi slow na to czy nie sadziecie ze Giertych to po prostu BURAK???
http://wiadomosci.onet.pl/1340743,11,item.html
Historia Polski z nauka patriotyzmu??? na czym to niby by mialo polegac??? Od zawsze bylo zle, cierpielismy teraz tez trzeba??? brak slow totalny bezsens!!!