Do góry

Swietny tekst - 'Facet doskonaly'

Temat zamknięty
Opium
2 011
Opium 2 011
14.03.2013, 09:52

Chcialam sie podzielic z Wami, podczas czytania usmiech nie ustepowal z mojej zazwyczaj gradowo pochmurnej twarzy:

Facet doskonały jest przystojny. Ale nie za bardzo, żeby się inne nie oglądały. Po drugie starannie ogolony. Z dwudniowym zarostem. Kolejna sprawa: oczy. To ważne. Oczy muszą być jasne, przejrzyste, uczciwe, najlepiej czarne. Włosy? Długie gęste kręcone, dokładnie przystrzyżone. Blond o zdecydowanej kasztanowej barwie, z lekką łysiną.

Niezbyt wysoki, dwa metry. Szczupły, wysportowany, z brzuchem. Totalny luzak w garniturze. Wydepilowany niczym małpa. W łóżku delikatny jak bestia. Wrażliwiec, poeta, umięśniony jak Schwarzenegger.

Szarmancki. Nieznajomy w podróży powinien taszczyć bagaże. Ale niezbyt ochoczo, bo wyjdzie, że złodziej. Powinien się serdecznie uśmiechać, półgębkiem, najlepiej wcale. Sprawiać wrażenie miłego, stonowanego, odpowiedzialnego wariata.

Świetnie, gdyby był lekarzem. Artystą. Księgowym. Kierowcą rajdowym. Żeby miał psa. To znaczy kota. Świnkę morską. Rybki. Żadnych zwierząt!

Co jeszcze? Musi być inteligentny. Tylko żeby się nie mądrzył! Miły. Ale nie jakiś milutki. Dowcipny, ale nie wesołek. Taki trochę zadziorny, zawadiacki. Hm, typ spod ciemnej gwiazdy… Ale z kryształową przeszłością! Chodzi o to, żeby nas po rękach całował, w drzwiach przepuszczał i rachunki płacił. I nie puszył się tym męskim szowinizmem, z cmokaniem w dłoń nie wyskakiwał. I niech pamięta, że jesteśmy niezależne, w końcu stać nas na zapłacenie rachunku! O, żeby mówił komplementy. Tylko, niech nie przesadza. Właściwie, lepiej niech się w ogóle nie odzywa.

Ma być wierny. I zazdrosny jak talib. Niech się jednak nie wtrąca w nasze sprawy, bo i tak ich nie zrozumie. Choć, oczywiście, jest cudownie wyrozumiały.

Podsumowując, Facet idealny to piekielny macho, sto procent mężczyzny, chodzący testosteron. Świetnie gotuje, robi zakupy, zajmuje się dziećmi. Ba! On karmi je piersią.

Sylwia Kubrynska

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#462126.06.2013, 17:56

kopnij sie w drugie, zeby wyrownalo... strach sie kopnac...moge w ostatecznosci zaoferowac pomoc:p

Profil nieaktywny
srup
#462226.06.2013, 17:58

na razie podziekuje, jeszcze czuje pewien dystans ;)

Profil nieaktywny
srup
#462326.06.2013, 17:58

jak poszukiwanie ideala ?

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#462426.06.2013, 18:00

racja, z dystansu kop mocniejszy, a krzywdy Ci nie chcem uczynic :)

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#462526.06.2013, 18:01

jutro ide poszukac, moze gdzie lezy jaki :)

Profil nieaktywny
srup
#462626.06.2013, 18:04

lezacego nie kop :)

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#462726.06.2013, 18:06

bosz, myslisz, ze on tez bedzie asymetryczny?? no dobra
pomoge mu wstac najpierw ;p

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#462826.06.2013, 18:08

Już do WYkopów doszliście? Macie hopla ;P

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#462926.06.2013, 18:10

srup
#4623 | Dziś - 17:58
jak poszukiwanie ideala ?
-------------
;D Asbo wrzucaj coś z pudelka :)

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#463026.06.2013, 18:10

Rybkaaa, przyznaj sie- przebierasz sie za Wojciecha w wolnych chwilach... hm?

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#463126.06.2013, 18:11

4629
przestan, sama przez to przebrnac nie moge ;)

Profil nieaktywny
srup
#463226.06.2013, 18:12

wojciech to takie meskie imie ;)

Profil nieaktywny
srup
#463326.06.2013, 18:12

ma jakies corki

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#463426.06.2013, 18:12

4628
wykopy to taka oznaka wielkiej milosci z mej strony... przynajmniej o zupe sie nie czepiam- zezre nawet slonOM ;p

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#463526.06.2013, 18:13

srupa można kopać. On to lubi.

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#463626.06.2013, 18:14

ba, itak, a kto nie lubi byc kochanym :)

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#463726.06.2013, 18:17

Asbo licznik wpisów Ci stanął, też tak chcę!

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#463826.06.2013, 18:18

co mi stanelo???

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#463926.06.2013, 18:18

Wszystkim stanął ;D

Profil nieaktywny
srup
#464026.06.2013, 18:19

jestem wspolczujacym i milosiernym itak

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#464126.06.2013, 18:20

4639
wow:D chopaki sie cieszOM:D

Profil nieaktywny
srup
#464226.06.2013, 18:25

he, chopakow nie lubie

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#464326.06.2013, 18:25

Rybka, you made my day :D

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#464426.06.2013, 18:26

fakt, srup, poprawka: dziewczyny, cieszmy sie ;P

Profil nieaktywny
srup
#464526.06.2013, 18:30

ok to sie cieszmy, ja wykonam dzisiaj rekord na silowni pod prysznicem

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#464626.06.2013, 18:33

#4643
Stupid me ;D
No nic, w każdym razie sama sobie humor poprawiłam :-)

Profil nieaktywny
srup
#464726.06.2013, 18:38

spadam na chwile bo musze cos zrobic i zwierzaki nakarmic

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#464826.06.2013, 18:38

noo, Rybka, nie tylko sobie, nie tylko... tyle wiary masz;))

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#464926.06.2013, 18:38

4647
:)))

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#465026.06.2013, 18:39

haha , następną stronę poproszę... migiem!

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis