Do góry

Zwiazek przez internet

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
ewakatiia
11.05.2012, 12:32

Czy zwiazek z osoba,z ktora nigdy sie nie spotkalismy ma sens?Znak naszych czasow,ze niektorzy wola zwiazek nieoparty na fizycznej bliskosci?Zdarzylo sie to Wam :-)? Jakies emitowe romansiki:-D?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#9111.05.2012, 20:00

Zwiazek przez internet to nie zwiazek ,to jakas dziwna relacja budowana na uludzie.To nedzna namiastka .Bliskosc fizyczna jest niezbedna,bez tego sie nie da. Ludzie moga oszukiwac sie nawzajem,nikt nie wie na 100% kim ta druga osoba jest naprawde.

Profil nieaktywny
chADowa
#9211.05.2012, 20:00

up @ 88

Maja
UK
968
Maja UK 968
#9311.05.2012, 20:00

Co ty tak z ta rodzina ciagle lewarek?:)

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#9411.05.2012, 20:08

Bliskosc fizyczna jest niezbedna,bez tego sie nie da.

pewni że tak,

to tak jakby trzeba było wybrać miedzy cycki a picki

a to się tak nie da:(

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#9511.05.2012, 20:11

ja to ostatnio nawet szukalam przez internet, ale zrezygnowalam, na same ofiary losu trafialam... :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#9611.05.2012, 20:12

94
Drogi Kolego chcialabym Ci doradzic co czasem lepiej wybrac ,ale ja takich wyborow nie musze z wiadomych wzgledow podejmowac.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#9711.05.2012, 20:13
Profil nieaktywny
chADowa
#9811.05.2012, 20:16

@95
ale nie oceniaj książki po okładce
tak naprawdę można się zdziwić a to, że ktoś wydaję się inny (lub chce by tak było ) to inna sprawa

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#9911.05.2012, 20:17

Niee no cycuszki to miodzio :P

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#10011.05.2012, 20:18

Kobieca pierś...Jeden z wielu powodów do dumy;)

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#10111.05.2012, 20:18

Zgłodniałem,odsamzę sobie pierogi z miesem.

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#10211.05.2012, 20:19

#98 no nie oceniam, daje szanse, zawsze sie jednak potwierdza pierwsze wrazenie - mniej wiecej.

Profil nieaktywny
chADowa
#10311.05.2012, 20:19

mmmmmmm^^

smacznego :)

Profil nieaktywny
chADowa
#10411.05.2012, 20:20

@102

"mniej więcej"

heh, to nie tak działa (zwłaszcza przez internet... za duzo z tym doczynienie mam :| )

Maja
UK
968
Maja UK 968
#10511.05.2012, 20:21

ja mam kapusniak, albo golabki, moze tez cos przekasze hmmm....

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#10611.05.2012, 20:21

The_Kiel
#100 | Dziś - 20:18

Kobieca pierś...Jeden z wielu powodów do dumy;)

no chyba przesadziles :D

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#10711.05.2012, 20:23

#104 to napisz jak to dziala?? ciekawam bardzo! :)

Profil nieaktywny
chADowa
#10811.05.2012, 20:23

@82

no to wybacz,

ale i przesadzasz trochę, jeśli jedynie o znajomość chodziło to można - naprawdę :)

co do piersi kobiecej... na meskie smutki pomaga ponoć a nawet słyszałam, ża naukowo udowodnione ;)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#10911.05.2012, 20:25

The Kiel
Jesli nie ma z czego byc dumna, zawsze pozostaja te dwa tluszczowe gruczoly mleczne:-D

Maja
UK
968
Maja UK 968
#11011.05.2012, 20:26

pomaga, pomaga i to bardzo, tez slyszalam tylko:)

Profil nieaktywny
chADowa
#11111.05.2012, 20:27

#107

Tobie się wydawało, że "dajesz szansę" - naprawdę... przecież "normalni ludzie" nie zapoznają w taki sposób... wrażliwcy sami, nie każdemu to odpowiada. To jest znak czasów że nie każdy się potrafi otworzyć tak szybko w bezpośrednim kontakcie. Trochę to straszne, trochę dziwne ale bywa. Przy takiej znajomości potrzeba niestety sporo czasu ale i szczerości a to towar deficytowy niestety :|

kijevna
18 941
kijevna 18 941
#11211.05.2012, 20:32

tuś mnie zmyliła eminencjo szara - myślałam, żeś facet... ale ja nie poświęcam prawie żadnej uwagi awatarom i związkowi z osobą, więc...;)

a ja pozanałam kilka fantastycznych osób przez net, nawet romans się trafil, dawno temu to było i pewnie nieprawda, ale czasem się takie cuda trafią... tylko niestety te odległości ech..

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#11311.05.2012, 20:32

#111 jak sie ktos nie potrafi otworzyc tak szybko w bezposrednim kontakcie, to bye bye :)
nie szukam nikogo takiego :)

Profil nieaktywny
chADowa
#11411.05.2012, 20:38

@113

a czasami to nawt i lepiej by się nie otwierał :D

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#11511.05.2012, 20:42

chADowa
Dzieki,zjedzone tak se je przysmazylem ...na ciemny brąz:)
Tobie tez smacznego

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#11611.05.2012, 20:42

kijevna
awatr jak awatr,nick unisex ale ja w komentarzach pisze w rodzaju zenskim i nic:-)Wniosek:nikt nieczyta moich komentarzy:-/

Profil nieaktywny
chADowa
#11711.05.2012, 20:43

@mniaaam!

aż sobie musiałam dorobic kanapkę... bede gruuuba :D

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#11811.05.2012, 20:44

szaraEminencja
Napisz ,ze wszyscy są pojebani, gwarantuje -zauwazy to kazdy ;P:P:P

groundhog
1 074
groundhog 1 074
#11911.05.2012, 20:45

orletka
#95 | Dziś - 20:11

ja to ostatnio nawet szukalam przez internet, ale zrezygnowalam, na same ofiary losu trafialam... :)
..........................................................
same ofiary losu ?

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#12011.05.2012, 20:47

chaDowa
pierozki były oczywiscie ze złociscie przyrumienioną cebulką...hehe
ale juz nie biegnij dorobic kolejnej kanapki ;)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis