Do góry

Zwiazek przez internet

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
ewakatiia
11.05.2012, 12:32

Czy zwiazek z osoba,z ktora nigdy sie nie spotkalismy ma sens?Znak naszych czasow,ze niektorzy wola zwiazek nieoparty na fizycznej bliskosci?Zdarzylo sie to Wam :-)? Jakies emitowe romansiki:-D?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#12111.05.2012, 20:47

The_Kiel
Mam lepszy pomysl- napisze CYCKI :-D

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#12211.05.2012, 20:48

hyhyhy

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#12311.05.2012, 20:49

#116 Ja czytam :)

Maja
UK
968
Maja UK 968
#12411.05.2012, 20:49

napisz: dam d..y za darmo :-D

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#12511.05.2012, 20:50

Maja
nie napisze.Ale ty osiagnelas swoj cel:-)

Maja
UK
968
Maja UK 968
#12611.05.2012, 20:52

Ja czytam wszystkie Twoje komentarze wiec nie smutkuj :)

Profil nieaktywny
chADowa
#12711.05.2012, 20:53

cycki, dupyyy... PIEROŻKI :D (the_Kilel... no nie, już styknie heheheh)

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#12811.05.2012, 20:53

orletka
#95 | Dziś - 20:11

ja to ostatnio nawet szukalam przez internet, ale zrezygnowalam, na same ofiary losu trafialam... :)
..........................................................
same ofiary losu ?

a co, Ty tez do mnie pisales i teraz sprawdzasz czys tez ofiara losu? :D
no w kazdym razie nie trafilam na nikogo kto by mnie zaiteresowal.

Profil nieaktywny
chADowa
#12911.05.2012, 20:54

bywa niestety

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#13011.05.2012, 21:03

leeloo
Masz racje moj nick jest dlugi i siermiezny a Twoj taki zgrabny i powabny:-D

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#13111.05.2012, 21:04

Maja
Ja tam smutna nie jestem:-)Czlowiek sie tylko produkuje ,wtraca subtelne aluzje.Teraz wiem ze niektorych to trzeba centralnie miedzy oczy:-D

Maja
UK
968
Maja UK 968
#13211.05.2012, 21:07

niektorych trzeba, ale coz zrobic :)

kijevna
18 941
kijevna 18 941
#13311.05.2012, 21:09

szarej eminencji nie przystoi między oczy - tylko subtelnie i zakulisowo;)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#13411.05.2012, 21:11

kijevna
Jak milo ze mnie rozumiesz:-)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#13511.05.2012, 21:18

Ja tam znalazlam przez internet i trafilam bardzo dobrze :-)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#13611.05.2012, 21:21
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#13711.05.2012, 21:21

SandyScotland
Wyjatek od reguly pokazuje ze nie nalezy generalizowac:-)gratuluje:-)

Profil nieaktywny
chADowa
#13811.05.2012, 21:23

@135

wyjątek :)

gratulacje

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#13911.05.2012, 21:27
Victoria1981
29
#14011.05.2012, 21:31

im bardziej szukasz tym dalej jesteś!!! to samo przychodzi!!! nie myśl nie pokazuj nie kombinuj!! ja kiedys też tak robiłem i popadłem w gówno a jak przestałem szukać jestem od roku szczęśliwym małżonkiem. Zaufaj mi. Miłość przychodzi sama w najmniej spodziewanej chwili i to jest zajebiste!!! Powodzenia!!!!

Profil nieaktywny
chADowa
#14111.05.2012, 21:38

taaaa
każdy tak mówi
nie szukaj,
niektórzy nigdy nie znajdą... a takie "związki" z neta to syf syf i syf!

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#14211.05.2012, 21:40

Victora1981 a zona wie ze z pod jej nickiem piszesz:-D?

groundhog
1 074
groundhog 1 074
#14311.05.2012, 21:58

orletka
#95 | Dziś - 20:11
.............................
spotkalismy sie :)))
wydalas sie sympatyczna,ale...no coz to nie to
ale nie mowie o tobie ofiara losu

groundhog
1 074
groundhog 1 074
#14411.05.2012, 21:58

orletka
#95 | Dziś - 20:11
.............................
spotkalismy sie :)))
wydalas sie sympatyczna,ale...no coz to nie to
ale nie mowie o tobie ofiara losu

hermi_poki
196 2
hermi_poki 196 2
#14511.05.2012, 22:09

ja uwazam ze jesli ktos jest w taki zwiazku szczesliwy to czemu nie kazdy robi to co lubi

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#14611.05.2012, 22:21

Znajomosci internetowe ;P

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#14711.05.2012, 22:32

leeloo
Jakims zabezpieczeniem (marnym) jest skype. Cos tam mozna zobaczyc. :-D

Profil nieaktywny
nick_na_emito
#14811.05.2012, 22:46

To ja jeszcze dodam: dwie dziewczyny poznałem na ircu. Z jedną spędziłem wspólnie fajne dwa lata, z drugą byłem dość krótko za to do dziś jesteśmy przyjaciółmi...

Dla mnie bilans internetowych znajomości wychodzi bardzo pozytywnie :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#14911.05.2012, 22:53

#147 Lepiej nie ryzykowac. Na internecie same swiry. A na emito zboczone w dodatku ;)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#15011.05.2012, 22:56

:))))

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis