orletka
#95 | Dziś - 20:11
ja to ostatnio nawet szukalam przez internet, ale zrezygnowalam, na same ofiary losu trafialam... :)
..........................................................
same ofiary losu ?
a co, Ty tez do mnie pisales i teraz sprawdzasz czys tez ofiara losu? :D
no w kazdym razie nie trafilam na nikogo kto by mnie zaiteresowal.
im bardziej szukasz tym dalej jesteś!!! to samo przychodzi!!! nie myśl nie pokazuj nie kombinuj!! ja kiedys też tak robiłem i popadłem w gówno a jak przestałem szukać jestem od roku szczęśliwym małżonkiem. Zaufaj mi. Miłość przychodzi sama w najmniej spodziewanej chwili i to jest zajebiste!!! Powodzenia!!!!
Czy zwiazek z osoba,z ktora nigdy sie nie spotkalismy ma sens?Znak naszych czasow,ze niektorzy wola zwiazek nieoparty na fizycznej bliskosci?Zdarzylo sie to Wam :-)? Jakies emitowe romansiki:-D?