Znalazlem to gdzies dzisiaj na Necie ... Z sympatia, bo TO COS wg rejestracji gdzies z okolic Gdanska :-)
W podobnym stylu, tylko klasa nizsza ... :-)
Czyzby moda na 4x4?
I jeszcze raz ...
... BMW X78?
Mejd in DDR
Jak wyzej, tylko w lepszej wersji ... :-)
trochę inna kategoria ale też trabant :)
koła ma ;)
Viva niemiecka wizja motoryzacji :-)
proszę bardzo
i takie coś
Pomysłowość ma rózne oblicza.....
Nie Rudy i czolg ... :-)
No i doszukalem sie i TEGO ...
I znowu rodzima produkcja ... :-)
stara dobra skarpeta
Znalazlem to gdzies dzisiaj na Necie ...
Z sympatia, bo TO COS wg rejestracji gdzies z okolic Gdanska :-)