Do góry

subaru

Temat zamknięty
swiecal
258
swiecal 258
05.09.2009, 17:03

Hej
Rozgladam sie za subaru impreza z rocznika 2004-2006. Wiem ze pare osob na forum ma WRX a czy ma ktos STI? Bo sie zastanawiam ile kosztuje utrzymanie STI i nie chodzi mi tutaj o spalanie.

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#105.09.2009, 17:15

2006 juz po lifcie? troche roznic bedzie. poszukaj uzytkownika 'kogii', ujezdza STI. jesli chcesz cos wiedziec o WRXie 2005, odezwij sie na gg.

swiecal
258
swiecal 258
#205.09.2009, 18:21

oki dzieki odezwe sie jutro bo teraz nie jestem w domu

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis