Hej Rozgladam sie za subaru impreza z rocznika 2004-2006. Wiem ze pare osob na forum ma WRX a czy ma ktos STI? Bo sie zastanawiam ile kosztuje utrzymanie STI i nie chodzi mi tutaj o spalanie.
2006 juz po lifcie? troche roznic bedzie. poszukaj uzytkownika 'kogii', ujezdza STI. jesli chcesz cos wiedziec o WRXie 2005, odezwij sie na gg.
oki dzieki odezwe sie jutro bo teraz nie jestem w domu
Hej
Rozgladam sie za subaru impreza z rocznika 2004-2006. Wiem ze pare osob na forum ma WRX a czy ma ktos STI? Bo sie zastanawiam ile kosztuje utrzymanie STI i nie chodzi mi tutaj o spalanie.