Wymagania: - MCSA / MCSE, AD, Exchange itp. - dobry angielski /musisz umiec wyjasnic telefonicznie jak np. cos instalnac/ - prawo jazdy - Cisco skile tez sie przydaja...
Jakby ktos byl zainteresowany to niech pisze do mnie na gg :-)
Hehe nad 'Cisco skillami' dopiero zaczynam pracowac, to pierwsze to jeszce bardziej odlegla przyszlosc, ale jakby co to wskocze na miejsce tego kto bedzie po Tobie ;)
Wymagania:
- MCSA / MCSE, AD, Exchange itp.
- dobry angielski /musisz umiec wyjasnic telefonicznie jak np. cos instalnac/
- prawo jazdy
- Cisco skile tez sie przydaja...
Jakby ktos byl zainteresowany to niech pisze do mnie na gg :-)
pozdro
KM