Do góry

A moze jakis MCSE szuka pracy w Abe?

Temat zamknięty
KiltMaker
2 891
KiltMaker 2 891
20.06.2005, 11:11

Wymagania:
- MCSA / MCSE, AD, Exchange itp.
- dobry angielski /musisz umiec wyjasnic telefonicznie jak np. cos instalnac/
- prawo jazdy
- Cisco skile tez sie przydaja...

Jakby ktos byl zainteresowany to niech pisze do mnie na gg :-)

pozdro

KM

Profil nieaktywny
Uzytkownik
#120.06.2005, 13:53

Hehe nad 'Cisco skillami' dopiero zaczynam pracowac, to pierwsze to jeszce bardziej odlegla przyszlosc, ale jakby co to wskocze na miejsce tego kto bedzie po Tobie ;)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis