Do góry

agencja www.neweuropepersonnel.co.uk co myślicie?

Temat zamknięty
Shapewhy
1
26.04.2006, 12:56

co myślicie o tym czymś? mieliście jakieś doświadczenia?


sami do mnie napisali jak dalem ogloszenie


no i proponują 8 e( i dwie kropeczki nad e czyli e umlaut) czy to soą euraki czy funty he?

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis