co myślicie o tym czymś? mieliście jakieś doświadczenia?
sami do mnie napisali jak dalem ogloszenie
no i proponują 8 e( i dwie kropeczki nad e czyli e umlaut) czy to soą euraki czy funty he?
co myślicie o tym czymś? mieliście jakieś doświadczenia?
sami do mnie napisali jak dalem ogloszenie
no i proponują 8 e( i dwie kropeczki nad e czyli e umlaut) czy to soą euraki czy funty he?